Haribo Playstation ve İphone Çekilişi

0
54
HARIBO Logo

Üzerinde kampanya görseli yer alan Haribo Starmix paketleri içerisinden çıkan şifreyi kampanya adına özel bir şekilde hazırlanan seninfavorinhangisi.com internet adresi üzerinden gönderim sağlayarak çekiliş fırsatlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanya internet adresine girdiğiniz zaman hediyelerden hangisini kazanmayı istiyorsanız o hediyeyi seçerek paket içerisinde çıkan şifreyi girmeniz gerekir.

Tek bir tane çekiliş gibi gözüküyor olsa dahi aslında 5 adet farklı çekiliş yapılmaktadır.

Her hediye adına çekilişe katılmak için 5 adet şifreye de sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca her biri adına kayıt yaptırmanız da gerekmektedir.

Uyarı

Kazanan bireyler sonuçlar açıklanıncaya dek şifreli ürünlerin paketlerini saklaması önerilmektedir. Aksi durumda ise çekilişe yapmış olduğu katılım geçersiz sayılacaktır.

Çekiliş Sonucu Verilecek Olan Hediyeler Neler?

  • 10 kişiye Apple iPhone 12
  • 10 kişiye Sony Playstation 5
  • 50 kişiye Dynamic X Ride Elektrikli Scooter
  • 100 kişiye Apple Airpods Kulaklık ve Beraberinde ise Şarj Kutusu

Çekilişe En Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişe en son katılım 31 Ağustos 2021 tarihidir. Bu tarihten sonra katılım sağlayan bireylerin kaydı geçersiz olacaktır. Sizlerde Dimes çekilişinin fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Geç olmadan çekiliş fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Çekilişten yalnızca 18 yaşından büyük olan bütün kişiler yararlanabilir. Daha küçük olan kişilerin katılımları geçersiz sayılacaktır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin yapılacağı tarih 14 Eylül 2021 olup, çekiliş sonucu kazanan kişilerin açıklanacağı tarih ise 17 Eylül 2021’dir. Kazanan kişiler Kampanya Babası internet adresi üzerinden açıklanacaktır.

Çekiliş sonuçları açıklandığı sırada bildirim almayı istiyorsanız, Kampanya Babası Instagram hesabını yakın takibe alabilirsiniz.

Kazanan talihliler ise sonuçların açıklanmasının ardından  15 günlük bir süre zarfı  içerisinde kimlikleri ile birlikte çekilişin organizasyonunu yapan şirkete göndermeleri gerekir.

Aksi durumda çekiliş üzerlerindeki hakkı yedek talihliye geçer. Aynı koşullar ve süreç yedek talihli adına da tam olarak geçerlidir.

Kazanan kişiler, canlı yayın kampanya sonuçlarının ya da çekiliş sonuçlarını Kampanya Babası Youtube kanalı üzerinden öğrenebilirsiniz.

Abone olun ve çekiliş fırsatlarının hiçbirini kaçırmayın. Takipte kalarak daha birçok çekiliş ya da kampanya hakkında bilgi edinebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz