Haribo Playstation ve İphone Çekilişi

0
221

Haribo çekilişi ile sizlerde birçok teknolojik alet çekilişine katılabilirsiniz. Aslında tek bir çekiliş gibi gözüken bu kampanya 5 farklı çekilişten oluşmaktadır. Sizlere verilecek olan 5 farklı hediyeye ayrı ayrı katılım yapmanız gerekir. Haribo çekilişine katılabilmek için üzerinde kampanya görseli bulunan Haribo Starmix paketlerinde bulunan şifreyi çekiliş sitesinde hangi hediyeyi kazanmak istiyorsanız onun bulunduğu kısma girmeniz gerekmektedir. Elinizde bulunan bir adet şifre ile sadece bir çekilişe katılabilirsiniz. Yani her hediyeden çekiliş hakkına sahip olmak istiyorsanız en az 5 adet Haribo Starmix çekiliş koduna sahip olmanız gerekmektedir. Peki Haribo çekilişi bizlere ne gibi hediyeler sunuyor görelim.

  • 10 farklı kişiye Apple Iphone 12
  • 10 farklı kişiye Sony Play Station 5
  • 50 farklı kişiye Elektrikli Scooter (Dynamic Xride)
  • 100 farklı kişiye Apple Airpods
  • 1000 farklı kişiye Trendyol 150 TL kupon kodu
HARIBO Logo

Sizlerde kampanyaya katılmak için Senin Favorin Hangisi web sitesini ziyaret ederek Haribo Starmix kodlarınızı girmeniz gerekmektedir. Siteye girdiğinizde alt kısımda 5 adet ürün göreceksiniz. Elinizde bulunan kodu hangi hediyeyi kazanmak istiyorsanız onun bulunduğu yere tıklayarak giriş yapmanız gerekmektedir. Haribo Starmix paketlerinde bulunan kodlar paketin iç kısmında kırmızı renkli bir yazı ile yazılmıştır. Haribo çekilişi ile sizlerde hemen bu çekilişe katılabilirsiniz.

Çekilişe katılım için son tarih 31 Ağustos 2021 tarihidir. Çekiliş sonuçları ise 14 Eylül 2021 tarihinde belirlenecek olup 17 Eylül 2021 tarihinde duyurulacaktır.

NOT: Kampanya sonuçları açıklana kadar Haribo kodlarınızı ve fişlerinizi saklamanız gerekmektedir.

Sorumluluk Reddi: Haribokampanya koşullarında düzenleme yapma hakkına sahiptir. Dolayısıyla yazımızdaki olası yanlışlıklardan sorumlu değiliz. Kampanya ile ilgili koşulları tüm koşulları bu internet sitesini kullanarak kontrol edebilirsiniz.

Haribo’nun düzenlemiş olduğu bu kampanya yazısının sonuna geldik.

Daha fazla çekiliş kampanyası için: Çekiliş Kampanyaları

Diğer kampanyalarda olduğu gibi çekiliş kampanyaları da Kampanya Babası’na anında yüklenmektedir.

Daha fazla Kampanya için Kampanya Babası’ını takip etmeyi ve kampanyayı beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. 

Ayrıca gelmesini istediğiniz kampanyaları yorumlar kısmından veya iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz