Gordion AVM 12 İphone 12 Çekilişi

0
117
Gordion AVM Logo

Gordion Alışveriş merkezi içerisinde yer alan mağazalar üzerinden yapacak olduğunuz her 200 TL’lik alışverişler sizlere 1 adet çekilişe katılma hakkı kazandıracaktır.

Alışverişlerinizden sonra alacak olduğunuz faturalar ile kampanya masalarına ulaşım sağlayarak kampanya fırsatlarına katılım sağlayabilirsiniz.

AVM içerisinde yer alan ATM ve Bankalardan yapılan döviz büro işlemleri, para işlemleri, sabit/mobil telefon ödemeleri, internet fatura ödemeleri, alkollü içecekler, Dakika/TL yüklemeler, talih ve şans oyunlarına ait harcamalar, otopark, tütün mamülleri ve tütün, hediye çeki kullanılarak yapılacak olan alışverişler, ilaç-eczane harcamaları kampanya fırsatlarına dahil edilmemektedir.

Fatura üzerinde yer alan isim ile kampanya fırsatlarına katılım sağlayan kişi de aynı olmak zorundadır.

Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler Neler?

12 kişiye Apple iPhone 12 Pro Max ( Yaklaşık olarak 16 bin 999 lira değerinde )

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişe en son katılım 20 Haziran 2021 tarihidir. Bu tarihten sonra katılım sağlayan kişilerin kaydı geçersiz olacaktır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin yapılacağı tarih 30 Haziran 2021 olup, çekiliş sonucu kazanan bireylerin açıklanacağı tarih ise 2 Temmuz 2021’dir. 

Kazanan kişiler Kampanya Babası internet adresi üzerinden açıklanacaktır.

Çekiliş sonuçları açıklandığı sırada bildirim almayı istiyorsanız, Kampanya Babası Instagram hesabını yakın takibe alabilirsiniz.

Kazanan bireyleri ise sonuçların açıklanmasından sonra 15 günlük bir süre zarfı  içerisinde kimlikleri ile beraber çekilişin organizasyonunu yapan şirkete göndermeleri gerekir.

Aksi durumda çekiliş üzerlerindeki hakkı yedek talihliye geçer. Aynı süreç ve koşulların tamamı ise yedek talihli adına yine de  tam olarak geçerlidir.

Kazanan kişiler, çekiliş sonuçlarını veya da  canlı yayın kampanya neticelerini Kampanya Babası Youtube kanalı aracılığıyla Youtube üzerinden öğrenebilirsiniz.

Abone olun ve çekiliş fırsatlarının hiçbirini kaçırmayın. Takipte kalarak daha pek çok çekiliş fırsatları ya da kampanya fırsatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Gordion AVM Nerede?

Gordion AVM Ankara şehrinde yer almaktadır. Açık adresi ise Koru, Ankaralılar Caddesi. 2/A, 06810 Ankara/Çankaya

Kazanan Kişi Ne Kadar Vergi Ödeyecek?

Bu telefonu kazanmanız halinde yaklaşık olarak 1.859 TL bir vergi borcunuz oluşur.

Çekilişlerden kazanacak olduğunuz hediyelerin piyasa değerleri kanun üzerinde belirtilen muafiyet bedelinden yüksek ise belirli bir tutar vergi ödemeniz gerekir.

Muafiyet bedelinin altında ise herhangi bir vergi ödemenize gerek yoktur. Muafiyet sınırı da 2021 yılında 7.703 TL’dir. Vergi oranı da yüzde 20’dir.

Ödeyecek olduğunuz vergi, kazanmış olduğunuz hediyelerin piyasa değerlerinden muafiyet bedellerinin çıkarılması sonucunda hesaplanır.

Araba kazandığınız zaman intikal ve veraset vergisi haricinde MTV, noter hibe devri işlemleri, ruhsat-plaka, trafik sigortası vb. işlemler adına oluşacak bütün masraflar da sizler tarafından ödenir.

Bundan dolayı belirlenmiş bir ücret ödemeniz zorunludur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz