Garanti Bankası Çekilişi

0
144

Garanti Bankası çekilişi uygulamasına katılabilmek için öncelikle bankanın müşterisi olmamanız gerekiyor. Garanti Bankası’na yeni müşteri olarak kaydını yaptıranlar dijital ortamdaki panellerden giriş yaparak 1 çekiliş hakkı kazanabilirler. Çekilişe herhangi bir ücret ödenmemektedir. Ayrıca tek bir kişi için sadece 1 çekiliş hakkı bulunmaktadır.

Çekiliş sonucu verilecek hediyeler neler?

Çekilişe katılan ve kazanan adaylar için Garanti Bankası tarafından çeşitli hediyeler verilmektedir. Mevcut kampanya dahilindeki çekiliş sonucunda 25 kişiye Microsoft Xbox S Oyun Konsolu hediye edilmektedir.

Çekilişe katılım şartları neler?

Garanti Bankası katılım şartları olarak kampanya tarihleri kapsamında yeni banka müşterisi olan kişilere 1 çekiliş hakkı tanınmaktadır. Kampanya dahilinde bulunan tüm yeni müşteriler için 1 çekiliş hakkı sınırı getirilmiştir. Çekiliş, belirtilen tarihler çerçevesinde, noter huzurunda yapılacak ve isteyen herkes çekilişe katılabilecektir. Çekiliş kapsamında her 25 kişiye Microsoft Xbox S Oyun Konsolu hediye olarak verilecektir. 

Çekiliş son katılım tarihi ne zaman?

Çekiliş son katılım olarak 30 Eylül 2021 tarihi belirlenmiştir. Çekilişe katılım sağlamak isteyen tüm adayların bulunduğumuz tarihten itibaren 30 Eylül 2021 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Belirtilen tarih sonrası yapılan başvurular kabul edilmemektedir.

Çekiliş Sonuçları ne zaman açıklanacak?

Garanti Bankası Çekiliş sonuçları, kampanya babası sitemizde açıklanacaktır. Çekilişe katılan kişiler, çekilişin yapıldığı tarihten sonra, sitemizi ziyaret ederek, çekiliş sonuçlarını kolaylıkla öğrenebilirler. Çekiliş sonuçları, tüm ayrıntılarıyla birlikte güncel olarak kampanya babası sayfamızda yayınlanacaktır.

Çekiliş sonuçları 21 Ekim 2021 tarihinde gerçekleştirilecek çekilişin ardından 26 Ekim 2021’de kampanya babası sayfamızda açıklanacaktır. Ayrıca çekiliş sonuçlarından anında geri bildirim almak istiyorsanız Instagram sayfamızı takip edebilirsiniz. Kazanan talihliler çekiliş sonuçlarının açıklanmasının ardından 15 gün içerisinde çekilişi yapan şirkete kimlik belgelerini göndermeleri gerekmektedir. Kimliklerini göndermeyen kişilerin hakkı otomatik olarak yedek talihlilere geçmektedir. Yedek talihli için ise yine o an itibari ile 15 günlük süreç işlemektedir.

Yapılan tüm çekilişlerin ayrıntılı detayları için web sitemizi takip edebilir ve tüm kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Daha fazla çekiliş için mutlaka https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/ sayfamızı ziyaret edin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz