Forum Kayseri Mercedes Çekilişi

0
82

Forum Kayseri Mercedes çekilişi kampanyası kapsamında 1 kişiye otomobil hediye edilecektir. Kampanyaya katılım sağlayarak bu otomobile sahip olmak mümkündür. Çekiliş ile ilgili tüm detayları yazının devamında bulabilir ve bilgi edinebilirsiniz. 

Çekiliş Sonucu

Çekiliş Sonucu Verilen Hediyeler Neler?

es kampanyası kapsamında 1 kişiye Mercedes Yeni GLB 200 2021 Model otomobil hediye edilecektir.
 • Bu değerli hediyeye sadece bir kişinin sahip olabilmesi rekabeti daha çok arttırmaktadır. Bu yüzden ne kadar çok çekiliş hakkınız var ise şans o kadar artmaktadır.
 • Bu sebeple daha çok alışveriş otomobili kazanmakta yardımcı olur.
 • Çekilişe Katılım Şartları Neler?

  Mercedes çekilişi

  Çekilişe Katılım Şartları Neler?

  takım şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Bu şartların hiçbir zor yanı bulunmamaktadır. Kayseri’nin Mikelgazi ilçesinde bulunan Forum Kayseri AVM içerisinde bulunan mağazalardan 100 TL ve katları olacak şekilde alışveriş yapmak gerekmektedir. Forum Kayseri mobil uygulamasını indirerek kişisel bilgileriniz ile üye olduktan sonra yapmış olduğunu elışverişin fatura veya fişini yükleyerek çekilişe katılım sağlanabilmektedir. Her 100 TL değerinde yapılan alışveriş 1 adet çekiliş hakkı kazandırmaktadır. Faturanın sisteme yüklendiği gün ile alışverişin yapıldığı tarih aynı olması gerekmektedir. İkramiye yani hediye teslim edilirken fatura istenmektedir. Yapılan alışverişin faturası kaybedilmemelidir.

  Çekiliş Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

  Kampanyaya katılmak isteyen kişiler için son katılım tarihi 12 Aralık 2022

  Çekiliş Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

  mpanyanın geçerli olduğu tarihler 25 Eylül 2021 ile 12 Aralık 2022. Kampanya tarihi bittikten sonra herhangi bir şekilde kampanyaya katılım sağlanamaz.

  Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

  Kampanya sonucunda yapılan çekiliş 21 Aralık 2021 tarihinde gerçekleşecektir. Çekiliş noter hu

  Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

  herkes çekilişin olduğu zamanda orada bulunabilir. Kampanya kapsamında kazanan yedek talihliler ve asil talihliler 24 Aralık tarihinde duyurulacaktır. Sonuçlar Posta Gazetesi’nde ve kampanya babası.com adresinde yayınlanacaktır. Kazanan kişinin açıklanmasının ardından talihli kişi kimliği ile birlikte belirtilen tarihte ikramiyesini alabilir. Kazanan asil talihlinin ikramiyeyi almaması durumunda ise sıra yedek talihliye geçmektedir. Bu yüden tarihlere dikkat edilmelidir. Aksi taktirde ayağa gelen büyük fırsat kaçmış olacaktır.

  From Kayseri internet sitesi: https://www.forumkayseri.com/

  Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

  Daha fazla araba çekilişi için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/araba-cekilisleri/

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu girin!
  Adınızı buraya giriniz