FikriMühim Yaza Veda Çekilişi

0
174

FikriMühim Yaza Veda Çekilişine ücretsiz biçimde katılabilirsiniz. Kampanya Babası adresimizden ne şekilde hareket edeceğinizi görebilirsiniz. Böylelikle ilgi çeken hediyelere ulaşma şansınızı kullanabilirsiniz.

FikriMühim Yaza Veda Çekilişi Şartları

FikriMühim Yaza Veda Çekilişi şartları da oldukça kolaydır. Kayıt olduktan sonra puan toplamaya başlamak ve sorulara doğru yanıtlar verdikten sonra bu puanları arttırmak önemlidir. Var olan soruların tümüne yanıt verdiğiniz takdirde 40 puan elde edeceksiniz. Bu sayede çekiliş hakkınızı da arttıracak ve şansınızı yüksek tutma imkanınızı kullanacaksınız.

FikriMühim’e kayıt olmak için : https://fikrimuhim.com/

FikriMühim odaklı çekilişe katılmak için kişilerin kendilerine yöneltilen soruları cevaplamaları gerekmektedir. Etkinlikler, arkadaş davetleri, ürün belirleme ve memnuniyet gibi konularda olan soruları yanıtlamaları istenecektir.

18 yaşından küçük olan kişiler FikriMühim Yaza Veda Çekilişi’ne katılıp kazansalar dahi ödüllerinde hak iddia edemezler. Aynı zamanda da ikramiyeyi kazanan kişiler KDV ve ÖTV gibi vergileri de ödemekle yükümlüdür.

FikriMühim Yaza Veda Çekiliş Sonucunda Hangi Hediyeler Verilecek?

  • 1 kişiye Apple iOhone 12 64 GB
  • 1 kişiye Apple iPad 32 GB
  • 1 kişiye Apple Airpods Pro Kablosuz Kulaklık

FikriMühim Yaza Veda Çekilişinin Son Katılım Tarihi

FikriMühim Yaza Veda çekilişine 31 Ekim 2021 tarihine kadar katılım sağlayabilirsiniz.

FikriMühim Yaza Veda Çekilişi Ne Zaman Açıklanacak?

FikriMühim Yaza Veda Çekilişi 10 Kasım 2021 tarihinde gerçekleştirilecek. Ancak kazanan kişilerin duyuruları 12 Kasım 2021 tarihinde yapılacak. Bu tarihte Kampanya Babası web sitemize girmeniz takdirde talihli kişi olup olmadığınızı anlayabilirsiniz.

12 Kasım 2021 tarihinden sonra 15 gün içerisinde talihli kişilerin kimlikleriyle beraber başvurmaları gerekmektedir. 15 günlük süre zarfında herhangi bir başvuru olmadığı takdirde hakları yedek kazanana devredilecektir. Onlar için de 15 günlük süre başlayacak ve hediyelerini almak için bu süre zarfında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekecektir. Kampanya Babası her çekiliş ve kampanyada olduğu gibi FikriMühim Yaza Veda Çekilişi hakkında da gerekli bilgileri veriyor. Web sitemizi takip ederek, şartlarını yerine getirdiğiniz tüm çekilişlere dair gerekli bilgileri rahatlıkla edinebilirsiniz. Böylelikle farklı hediyeler kazanma şansınızı da kullanabilme imkanınız ortaya çıkacaktır.

Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz