Fawori Dünyam Boya Fiat Araba Çekilişi

0
138
Fawori Boya Çekiliş

Fawori Dünyam logolu olan herhangi bir boya bayisi üzerinden satın alacak olduğunuz kampanyalı boya kutularının hemen üstüne yer alan kare kodları Fawori Dünyam uygulaması üzerinde okutarak kampanya fırsatlarına kolay bir şekilde katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanya fırsatlarına katılım sağlamak adına üzerinde kampanya görselinin yer aldığı bir boyayı satın almış olmanız gerekmektedir. Fawori Dünyam uygulamasını telefonlarının uygulama mağazası üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

7.5 litre şeklindeki boya satın alımları adın 1 adet çekilişe katılma hakkı, 15 litre şeklindeki boyalar için ise 2 adet çekilişe katılma hakkını kazanırsınız.

Fawori Boya Logo

Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler Neler?

1 kişiye 2020 model olan Fiat Doblo Panorama 1.6 Multijet 120 hp (Yaklaşık olarak 207 bin 100 TL değerinde)

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişe en son katılım 20 Mayıs 2021 tarihidir.

Bu tarihten sonra katılımını gerçekleştirmeyi sağlayan kişileri kaydı genel olarak geçersiz olacaktır.

Fawori Boya çekilişinin fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Geç olmadan çekiliş fırsatlarından sizlerde yararlanabilirsiniz. 

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin yapılacağı tarih 1 Haziran 2021 olup, çekiliş sonucu kazanan bireylerin açıklanacağı tarih ise 3 Haziran 2021’dir. 

Kazanan kişiler Kampanya Babası internet adresi üzerinden açıklanacaktır.

Çekiliş sonuçları açıklandığı sırada bildirim almayı istiyorsanız, Kampanya Babası Instagram hesabını yakın takibe alabilirsiniz.

Kazanan bireyleri ise sonuçların açıklanmasından sonra 15 günlük bir süre zarfı  içerisinde kimlikleri ile beraber çekilişin organizasyonunu yapan şirkete göndermeleri gerekir.

Aksi durumda çekiliş üzerlerindeki hakkı yedek talihliye geçer. Aynı süreç ve koşulların tamamı ise yedek talihli adına yine de  tam olarak geçerlidir.

Kazanan kişiler, çekiliş sonuçlarını veya da  canlı yayın kampanya neticelerini Kampanya Babası Youtube kanalı aracılığıyla Youtube üzerinden öğrenebilirsiniz.

Abone olun ve çekiliş fırsatlarının hiçbirini kaçırmayın. Takipte kalarak daha pek çok çekiliş fırsatları ya da kampanya fırsatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kazanan Kişi Ne Kadar Vergi Ödeyecek?

Bu arabayı kazanmanız halinde yaklaşık olarak 42.368 TL bir vergi borcunuz oluşur. Çekilişlerden kazanacak olduğunuz hediyelerin piyasa değerleri kanun üzerinde belirtilen muafiyet bedelinden yüksek ise belirli bir tutar vergi ödemeniz gerekir.

Muafiyet bedelinin altında ise herhangi bir vergi ödemenize gerek yoktur. Muafiyet sınırı da 2021 yılında 7.703 TL’dir. Vergi oranı da yüzde 20’dir.

Ödeyecek olduğunuz vergi, kazanmış olduğunuz hediyelerin piyasa değerlerinden muafiyet bedellerinin çıkarılması sonucunda hesaplanır.

Araba kazandığınız zaman intikal ve veraset vergisi haricinde MTV, noter hibe devri işlemleri, ruhsat-plaka, trafik sigortası vb. işlemler adına oluşacak bütün masraflar da sizler tarafından ödenir.

Bundan dolayı belirlenmiş bir ücret ödemeniz zorunludur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz