Fastpay İphone 12 Çekilişi

0
383
FastPay İphone Çekilişi

FastPay çekilişi ile 4 adet İphone 12’den biri sizin olsun. Üstelik her ay olacak bu çekilişle 4 kere İphone kazanma şansı elde edin. Çekiliş detayları ve püf noktaları yazımızda.

Günümüz teknolojisine çok rahat bir şekilde ayak uyduran ve hali hazırda bir çok müşteriye hizmet veren fastPay uygulaması müşterilerine iPhone 12 hediye ediyor.

FastPay uygulamasını akıllı telefonlarınızın Google Play Store mağazası üzerinden veyahut App Store mağazası üzerinden hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

FastPay uygulamasını kullandığınız dönem boyunca yeni bir çekiliş hakkı kazanırsınız ve bu çekiliş hakları size iPhone 12 kazandırma şansını elde ettirmiş olur. Çekiliş hakkında daha detaylı bilgi almak için içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz.

FastPay uygulamasını kullanarak iPhone 12 sahibi olmuş oluyorsunuz. fastPay üzerinde yapacağınız ödeme yapma, para gönderme ve akbil doldurma gibi benzeri işler için çekilişe katılış hakkı kazanıyorsunuz.

fastPay Logo

Her yapacağınız işlem size yeni bir çekiliş hakkı kazandıracaktır. Ne kadar ödeme yaptığınızın veya kime yaptığınızın önemi yok. Sadece fastPay’i kullanarak ödeme yapmanız veya para göndermeniz bu çekilişe katılabilmek için yeterli olacaktır.

FastPay’ın düzenlemiş olduğu bu kampanyaya en fazla 4 adet olacak şekilde çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Çekilişin ilerleyen günlerde tekrardan devam edeceği ve düzenli olarak tekrar ettirileceği fastPay tarafından açık bir şekilde bildirilmiştir.

Çekiliş Sonucunda Kazanılabilecek Hediye

fastPay uygulaması çekiliş sonucunda toplamda 4 kişiye Apple iPhone 12 hediye ediyor.

Çekilişin Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Fastpay 3. dönem çekilişi son katılım tarihi: 25 Nisan 2021

Bu çekiliş dönem dönem yapıldığı için çekilişin ilk dönemi 28 Şubat 2021 tarihidir. İkinci dönem ise 28 Mart 2021 tarihidir ve 3. Dönem olarak fastPay tarafından bildirilen tarih 25 Nisan 2021 tarihidir.

2. dönem olarak belirtilen çekiliş 6 Nisan 2021 tarihinde yapılacaktır. Yapılan çekilişin sonucu ise 8 Nisan 2021 tarihinde paylaşılacaktır. 3. Çekiliş 6 Mayıs 2021 tarihinde yapılacak olup çekiliş kazananlarının sonucu fastPay üzerinden 11 Mayıs 2021 tarihinde açıklanacaktır.

Çekilişi Kazanırsanız Yapmanız Gerekenler

fastPay yapmış olduğu bu çekilişi kazanırsanız çekiliş sonucu açıklandıktan sonra 15 gün içerisinde fastPay’e kimliğinizi ibraz etmelisiniz.

Kimliğinizi ibraz etmeniz sonrasında incelemeye gireceksiniz ve inceleme sonucunda fastPay tarafından size iPhone 12 akıllı telefonunuz gönderilecektir.

Eğer asıl talihli 15 gün içerisinde kimliğini ibraz etmez ise hediye hakkı yedek talihliye geçer. Yedek talihli de 15 gün içerisinde kimliğini fastPay’a göndermesi gerekmektedir.

Fastpay İphone 12 Çekilişi yazımızın burada sonuna geldik. Diğer çekilişler için Kampanya Babası’nı ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz