Exxen Çekilişi ile Survivor Heyecanı

0
265
Exxen Çekilişi

Exxen Çekilişi yazımıza hoş geldiniz. Çekilişin tüm detayları yazımızda.

Exxen üyeleri Survivor birleşme partisini yerinde izleyecek. Acun Ilıcalı’nın izlenme rekorları kıran Survivor programı bu seneki birleşme partisinde 50 Exxen izleyicisi ve izleyicilerin bir yakını Dominik’e gitme şansı yakalayacak. Toplamda 100 Survivor sever bu çekilişin sonucunda muhteşem birleşme partisine gidecek. Bu heyecanı yerinde izlemek istiyorsan gerekli adımları izleyip çekilişe katıl. Dominik’e gitmek için sadece pasaportunuzun olması yeterlidir. Birleşme partisini yerinde izlemeniz için vizeye ihtiyacınız yok sadece Exxen’e üye olup çekilişe katılmanız yeterlidir. Bu kampanyaya 11 Mart 2021  tarihine kadar katılım sağlayabilirsiniz. 

Exxen Logo

Exxen Çekilişine Nasıl Katılırım?

Survivor birleşme partisine gidecek şanslı 50 kişiden biri olmak için exxen.com sitesine girdikten sonra kampanya formunu doldurmanız yeterlidir. 

Çekilişe katılmak için Exxen internet sitesine girerek kampanya formu yazan kısmı doldurmanız gerekmektedir. Eğer üyeliğiniz bulunmuyor ise Exxen platformuan üyelik açmanız gerekiyor. 

Exxen platformunda iki farklı üyelik şekli bulunmaktadır. Bu üyelik çeşitlerinin fiyatları değişse de kampanyaya katılım hakları eşittir. Yani reklamlı veya reklamsız bir şekilde üyelik oluşturmanız bir fark oluşturmuyor iki türlü de 1 üyelik hakkı kazanıyorsunuz.

Exxen Çekilişi Ödülleri Nelerdir?

Exxen çekilişi sonrasında katılanlar arasından 50 kişiye ödül verilecektir. 

Çekiliş ödülleri ise şu şekilde verilmiştir: 50 kişiye Dominik seyahati. Seyahat ödülünün şu an için değeri 25.500 TL olarak belirlenmiştir.

Çekiliş ödüllerini Exxen firması bu şekilde belirlemiştir. Exxen çekilişi Milli Piyango İdaresi tarafından onaylanmıştır ve yasaldır.

Exxen Çekilişi Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

Kampanyaya 28 Şubat 2021 ve 11 Mart 2021 tarihleri arasında Exxen platformundaki gerekli kısımları doldurarak katılım sağlayabilirsiniz. Bu çekiliş hakkı yalnızca 1 tanedir. Kampanya talihlileri 12 Mart 2021 tarihinde halka açık bir şekilde düzenlenen noter huzurunda açıklanacaktır. Kampanyanın talihlileri arasında 50 kişiye 22.500 TL’lik bir Survivor Dominik Seyahati düzenlenecektir. Bu seyahat 23 Mart ve 26 Mart tarihleri arasında Dominik’te bulunan bir otelde ( Viva Wyndham Dominicus Beach – All-Inclusive Resort) konaklamaya sağlayacaklardır. 

Kazanan Talihliler ayrıca Akşam gazetesinde 13 Mart 2021 tarihinde açıklanacaktır. Unutulmamalıdır ki çekiliş hakkı yalnız 1 adettir. Farklı hesaplardan abonelik alınması halinde ise yine yalnızca ilk çekiliş hakkına göre kampanyaya katılım sağlayacaktır. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz