Evden Harcayarak 45TL Maxipuan Kazan

0
110
Evde Alışveriş Yap 45 TL Maxipuan Kazan

Kampanyamızda; Maximum Mobil’e özel, Maximum anlaşmalı seçili markaların internet siteleri üzerinden 11-30 Nisan tarihleri arasında tek seferde yapacağınız bütün 150₺ ve üzeri alışverişinize 15₺ olmak üzere en çok 45₺ MaxiPuan kazanabilirsiniz.

kampanya detayları

  • Kampanyaya Maximum Mobil’de “Kampanyalar” kısmındaki ilgili kampanyanın “KATIL” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz. Kampanyaya katılımınızı, kampanya dönemi içinde istediğiniz bir zaman diliminde(alışveriş yapmadan önce veya daha sonra) gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında olan kredi ve banka kartları: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç)
  • Kampanya kapsamında olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları ile yapılan işlemler, Aidatsız kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kesinlikle kampanyayı kapsamaz. Ayrıca seçili firmaların fiziki mağazalarından yapılacak olan alışverişler de kampanya kapsamında değildir.
  • Kampanyadan kazanılan MaxiPuan kullanımı: MaxiPuanlarınız 5 Mayıs 2020 tarihinde kampanya dahilinde kullanılmış olan son kartınıza yüklenecektir.
  • MaxiPuanların son kullanılabileceği tarih 25 Mayıs 2020 günüdür. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilir ve elde edeceği MaxiPuan en fazla 45 TL’dir.
  • Maximiles içerisine yüklenecek olan puanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmak için de kullanılamaz.
  • Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilmiş olan alışverişlerin iptal edilmesi ya da satın alınan herhangi bir ürünün iade edilmesi durumunda yüklenmiş olan MaxiPuanlar müşteriden geri alınacaktır. Kampanyada ek kart ile alışveriş yapılması durumunda elde edilen Maxipuanlar kişinin ek kartının bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.
  • Kampanyanın ek şartları: Kampanya sadece seçili firmaların Maximum anlaşmalı e-ticaret sitelerinden tek seferde yapılacak olan 150₺ ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Müşteriler kampanyaya sadece Maximum Mobil uygulamasından katılabilirler.
  • Aynı gün fakat farklı işyerlerinden yapılacak olan alışverişlerin bütünü kampanya kapsamındadır. Aynı gün aynı iş yeri içerisinden yapılan harcamalardan yalnızca ilki kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanya kapsamında olan alışverişlerin online ödeme ile yapılması gerekmektedir ve kapıda ödeme seçeneği ile yapılan hiçbir ödeme kampanyaya dahil değildir. İş Bankası kampanyayı dilediği zaman durdurma ya da kampanya şartlarını istediği gibi değiştirme hakkına sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz