Eti Gofret Çekilişi

1
158

Eti gofret çekilişi kampanyasına katılmak isteyen kişiler Eti Sütlü Çikolatalı Gofret 37 gr olan paketlerden elde ettikleri şifre kodunu citirhediyeler.com sayfasından göndererek çekilişe katılma hakkına sahip olabilirler.

Şifreyi ne kadar fazla gönderebilirseniz, o doğrultuda şansınız katlanacaktır. Çünkü her bir şifre için 1 çekiliş hakkına sahip olabilmektesiniz. Sonuçların açıklanma sürecine kadar mutlaka şifreli ürün paketlerinizi saklamanız gerekmektedir.

Çekilişe katılım için ve detaylı bilgi için ; https://citirhediyeler.com/

Çekiliş sonucu verilecek hediyeler neler?

Eti Gofret çekiliş kampanyası dahilinde birbirinden farklı nitelikte hediyeler verilecektir. Daha önceki çekilişlerde olduğu gibi yine 1’den fazla kişiye piyasadaki en çok rağbet gören ürünler takdim edilecek. Bunlar;

  • 10 kişi için Samsung 55 inç Q70T QLED 4K UHD Smart TV ( Piyasa şartlarındaki fiyatı: 12.199 TL)
  • 10 kişi için Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Robot Süpürge – Paspas
  • 10 kişi için Apple iPad  32 GB Wifi
  • 10 kişi içinApple İpHONE 12 64 gb ( Piyasadaki fiyatı: 10.999 TL)
  • 10 kişi için Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter

Piyasa şartlarında herkesin sahip olmak isteyeceği hediyeleri 50 kişiye paylaştıracak olan Eti Gofret firması muhteşem kampanyasıyla birçok talihliyi sevindirmeye devam edecek.

Çekilişe katılım şartları neler?

Eti gofret çekilişine katılım şartları kapsamında, kişiler mutlaka ürün içerisinden çıkan şifreyle beraber isim, soy isim, ikamet il, adres, telefon ve doğum tarihlerini doğru bir şekilde internet sitesinden çekiliş için hazırlanan formu eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. Her bir şifre formu sadece 1 çekiliş hakkı kazandırmaktadır.

Çekiliş son katılım tarihi ne zaman?

Çekiliş son katılım tarihi 31 Aralık 2021 tarihi olarak belirlenmiştir. Çekilişe katılmak isteyen tüm adayların, 31 Aralık 2021 tarihine kadar mutlaka şifrelerini ve gerekli bilgilerini internet sitesindeki form alanını doldurarak gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Aksi halde geç kalınmış başvurular dikkate alınmayacaktır.

Çekiliş Sonuçları ne zaman açıklanacak?

Eti gofret çekilişi 18 Ocak 2022 tarihinde yapılacak ve kazanan talihliler 21 Ocak 2022’de kampanya babası sayfamızda açıklanacaktır. Eğer çekiliş sonuçlarını zamanında öğrenmek istiyorsanız Instagram hesabımızdan bizleri takibe alabilirsiniz.

Çekilişi kazanan talihliler sonuçlar açıklandıktan sonra 15 gün içerisinde nüfus kimliklerini mutlaka çekilişi yapan firmaya göndermeleri gerekmektedir. Bunu gerçekleştirmeyen kişilerin hakları otamatik olarak yedek talihliye geçer ve 15 günlük süreç yedek talihli için başlamış olur.

Yapılan tüm çekilişlerin ayrıntılı detayları için web sitemizi takip edebilir ve tüm kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Daha fazla çekiliş için mutlaka https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/ sayfamızı ziyaret edin!

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz