Espark AVM Çekilişi

0
351
Espark AVM Jeep Çekilişi

Espark AVM Çekilişi, çekiliş 14 Mart 2021 tarihine kadar devam etmektedir. Çekilişin olacağı yer olan Espark AVM çekilişi Eskişehir ilindedir.

Espark AVM çekilişine katılım sağlayabilmek için totalde 150 TL ve 150 TL katlarında alışveriş yapılması gerekmektedir.

20 Mart tarihinden yapılcak olan çekiliş sonucu 1 kişi Xiaomi Mi Essential Scooter, 1 kişiye  Jeep Compass otomobil ve 1 kişiye de Samsung Tablet hediye edilecektir.

Bu AVM çekilişinin yanı sıra yine AVM’de yapılacak 150 liralık alışveriş yapılıp Nescafé çekilişine de katılım sağlayabilirsiniz.

Eskişehir’de bulunan Espark AVM içindeki bütün mağazalardan ( bankalardan/atm’lerden alınan makbuzlar, TL/dakika yüklemeleri, döviz bürosu işlemleri, tütün ve tütün mamülleri, alkollü içecek alımı, sabit/mobil telefon ve internet fatura ödemeleri, altın alışverişleri, hediye çeki ve puan ile yapılan alışverişler hari.) aynı gün içerisinde 150 TL ve 150 TL katlarında alışveriş yapılmalıdır.

Alışverişten alınan fiş, fatura, e-fatura gibi belgeler ile avm içerisinde kampanya standına gelerek kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Espark AVM Çekiliş Koşulları

Espark AVM Çekiliş Koşulları, bu çekilişe katılım sağlayabilmek için yerine getirilmesi gereken bazı koşullar bulunmaktadır. Bunlar:

  • Kişi avm içerisindeki belirli koşulları sağlayacak şekilde 150 TL ve 150 TL katları üzerinde alışveriş harcaması yapmalıdır.
  • Yapılan her 150 TL’lik alışveriş 1 çekiliş hakkı anlamına gelmektedir.
  • Bu işlemler hem ilgili personel tarafından yapılmakta hemde kişi dilerse www.esparkkampanya.com adresinden siteye girerek kişisel bilgilerini doldurup siteye üye olabilmektedir.
  • Üyelik işlemi bittikten sonra yaptığı alışverişin fatura, fiş, e-fatura belgesinin fotoğrafını yükleyip sistem içerisinde kayıt ve kontrol işlemi yapıldıktan sonra çekilişe katılmaya hak kazanacaktır.
  • Espark AVM içerisinde bulunan markaların internet siteleri üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Mali değeri olmayan belgeler, sipariş fişi, tahsilat makbuzu, bilgi fişi, seyahat turlarının verdiği voucher geçerli sayılmamaktadır.
  • E-arşiv faturanın görsel bir şekilde ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • Türkiye’de bulunan yabancı uyruklu kişiler tescile bağlı olarak ikramiye kazandıkları zaman; bu ikramiyenin teslimi için ikametgah tezkeresi bulundurmaları zorunludur.

bu koşullar yerine getirilerek kampanya çekilişine katılım sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz