Erşan Et İphone 12 Çekilişi

0
151
Erşan Et İphone Çekilişi

Erşan Et markasının online alışveriş sitesinden yapılacak olan her 250 TL’lik alışveriş sizlere 1 tane çekiliş hakkı kazandıracaktır. Alışveriş sonrasında fatura her kimin ismine kesilirse, o kişi Erşan Et markasının çekilişine katılmış sayılacaktır.

Kişi dilediği kadar alışveriş yapabilir ve bunun sayesinde çekiliş hakkını her 250 TL’lik alışverişine göre arttırabilir. Kazanan talihliler açıklanıncaya dek alışveriş faturanızı saklamanız gerekmektedir.

Erşan Et Çekilişi Detayları

Erşan Et Logo

Erşan Et markasının çekilişine katılım tarihi 26 Nisan 2021 tarihine kadar devam etmektedir.

Çekilişe katılım sağlayabilmek için www.ersanet.com internet adresi üzerinden her 250 TL ve 250 TL katları üzerinde alışveriş yapılması yeterlidir.

Yapılacak olan bu çekiliş noter huzurunda 10 Mayıs 2021 tarihinde yapılacaktır. 

Çekiliş koşullarına 250 TL ve 250 TL katları üzerinde yapılan her alışveriş kişiye 1 adet çekilişe katılma hakkı sağlamaktadır.

Alışveriş yapan kişiler ad-soyad, fatura tarihi, adres, fatura no, sipariş numarası üzerinden bu çekilişle katılım sağlayacabileceklerdir.

Ad-soyad, fatura tarihi, fatura no ve sipariş numarası dışındaki bilgilerden biri eksik olsa bile kişi çekilişe dahil edilecektir.

Çekiliş Sonucu Hangi Hediyeler Verilecektir?

  • 10 Kişiye Erşan Et markası Hediye Ürün Paketi
  • 3 Kişiye Apple Şarj Kutusu ile beraber Airpods
  • 1 Kişiye 128 GB Apple İphone 12 Akıllı Cep Telefonu

Çekilişe Katılım Tarihi En Son Ne Zaman?

Çekilişe katılım sağlayabilmek için en tarih 26 Nisan 2021’dir. Bu tarihten sonra yapılacak katılımlar geçersiz sayılacaktır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin yapılacak olan tarihi 10 Mayıs 2021’de olup, kazanan kişileri ise Kampanya Babası üzerinden 11 Mayıs 2021 tarihinde açıklanacaktır.

Çekiliş sonuçlarının açıklanmasının ardından sizler de bildirim almak istiyorsanız Kampanya Babası Instagram hesabını takip ederek bildirimlerden haber alabilirsiniz.

Kazanan talihliler sonuçların açıklanmasının ardından 15 gün içinde kimlikleriyle beraber çekilişin organizasyonunu yapan firmaya gitmeleri gerekmektedir.

Aksi durumda hakkı yedek kişiye geçer ve yedek kişi içinde aynı süreçlerin geçerli olacağı 15 günlük bir süre dilimi başlar.

Kazananlar, canlı yayın çekiliş sonuçları ve çekilişler Kampanya Babası youtube kanalında bulunmaktadır. Siz de abone olarak, gelecek seferki çekilişleri kaçırmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz