Erikli Su Hoşgeldin Kampanyası

0
138
Erikli 5 Yıldızlı Hoşgeldin Kampanyası

Kampanya 1 Ocak 2021 ile 31 Mart 2021 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Ayrıca katılım hizmet noktaları ve su bayilerinde geçerlidir.

Kampanyadan yararlanarak üye olan kişiler ilk suyu ve her 5. siparişlerinde 1 tane 19 litre Erikli markalı damacana suyunu hediye olarak almaya hak kazanacaklardır.

Kampanya koşulları gereğince bir aboneye en fazla 12 tane Nestle Pure Life damacana, 1 ay içerisinde ise en fazla 5 tane 19 litre Erikli damacana hediye olarak verilecektir.

Verilen tek siparişte alınan birden fazla ürün size 1 tane 19 litre Erikli damacana suyundan kazandıracaktır.

19 litrelik Erikli damacana ürünü perakende satış ücreti için 444 0 222 numarasına sahip müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Tüketicinin kampanya kapsamı gereğince kazandığı hakları kullanabilmesi için geçerli son tarih 31 Mayıs 2021’dir. Bu tarihten sonra yapılan talepler kabul görmeyecektir.

Kampanya belirli stoklarla sınırlandırılarak, ticari müşteriler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılan hizmet noktaları ve kampanya detayları için https://www.nestlepurelife.com/tr websitesini ziyaret etmeniz gerekir.

Kampanya Koşulları ve Şartları

Erikli Logo

Kampanya 1 Ocak 2021 ile 31 Mart 2021 tarihleri arasında yapılacaktır. Kampanyaya katılım sağlayan hizmet noktaları ve su bayileri hakkında da detaylar aşağıda verilmiştir.

444 0 844 iletişim merkezinden verilebilecek olan kampanya fırsatları:

  • Elinde farklı bir markaya ait 19 litrelik damacana bulunduran tüketiciler, damacanayı teslim ederek, Erikli 19 lt damacana suyu ve 5. siparişlerinde 1 tane 19 lt Erikli damacana suyu almaya hak kazanacaklardır. 
  • Elinde damacana suyu olmayan kullanıcılar, Erikli damacana suyunu 27,5 TL ücreti karşılığında ilk 19 lt Erikli damacana sularını ve her 5. siparişlerinde 1 tane 19 litre Erikli damacana suyu almaya hak kazanacaklardır.
  • Verilen tek siparişte birden fazla alınan ürün sayesinde 1 tane 19 litre Erikli damacana suyu ücretsiz olacaktır.
  • 19 litrelik Erikli damacana suyunun perakende olarak satış ücreti 15 TL’dir.
  • Kampanya sadece bir tane damacana suyu için geçerli olmakla beraber, başka bir kampanya ile birleştirilemez.
  • Kampanya koşulları gereğince bir üyeye en fazla 12 tane 19 litre Erikli damacana suyu, 1 ay içerisinde ise en fazla 5 tane 19 Litre Erikli damacana suyu hediye edilecektir.
  • Bu kampanya başka promosyonlar veya diğer yeni abonelikler ile birleştirilemez.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz