Erikli’den Muhteşem Çekiliş Kampanyası

0
223

Erikli çekilişi her ay olduğu gibi bu ay da kazandırmaya devam ediyor. Yazımızda Erikli Çekilişine nasıl katılabileceğinize ve ayın çekiliş sonuçlarına da yer verdik.

Türkiye’nin en değerli su markalarından olan ve milyonlarca ailenin tercih etmiş olduğu Erikli Su, adından fazlasıyla söz ettirecek büyüklükte bir kampanyaya daha imza atıyor.

Her ay düzenlenmekte olan Erikli Çekilişi ile birçok kişinin hayallerini süsleyen hediyelere sahip olabilme şansınız bulunmakta.

Bunların başında BMW 320i olmakla birlikte daha birçok ödül kazanma şansı gri kapakların altındaki şifrelerde.

İşte bu büyük kampanyanın detayları:

Erikli Her Ay BMW 320i Kazandırıyor

Su sektörü denilince akla ilk gelen markalardan ve bu sektörün lideri konumunda bulunan Erikli, büyük kampanyaları ile birbirinden güzel ve önemli hediyeler dağıtmaya hız kesmeden devam ediyor.

Kampanya kapsamında Türkiye geneli promosyonlu Erikli ürünlerinin kapakları altında bulunan şifreler ile çekilişe katılım sağlayarak 500 bin liranın üzerinde değeri bulunan BMW 320i aracına sahip olabilirsiniz. Bunun yanında iPhone 11 veya Airpods kazanma şansınız da bulunmakta.

Promosyonlu Erikli ürünlerindeki şifreler ile ambalaj boyutlarına göre elde edebileceğiniz çekiliş hakları ise şu şekilde:
• 0,5 Litre ve 1,5 Litre Erikli Su için 1 çekiliş hakkı,
• 5 Litre Erikli Su için 5 çekiliş hakkı,
• 15 ve 19 Litre Erikli Su için 4 çekiliş hakkınız bulunuyor.

Erikli’nin Çekiliş Kampanyası’na Nasıl Katılım Sağlarım?

Erikli Çekilişi Kampanyası’na iki farklı şekilde katılma hakkınız bulunuyor.

  1. Erikli’nin web sitesinden kampanyaya ait formu doldurup şifrenizi girebilir,
  2. SMS ile şifrelerinizi ve size ait bilgileri yazıp yollayabilirsiniz.

SMS seçeneğini kullanmak için promosyonlu kapakların altında bulunan şifreyi ad, soyad, adres bilgilerinizle birlikte; her kelimenin arasında birer boşluk bırakıp 4544 numaralı çekiliş kampanyası hattına yollayabilirsiniz.

Burada aklınıza gelen soru “Tüm GSM operatörleri katılım için aynı numarayı mı kullanıyor?” olabilir. Bu sorunun cevabı ise “evet”.

Web sitesi seçeneği ile ise yine kapağınızın altındaki şifreyi ve şifre ile birlikte istenen size özel bilgileri çekiliş kampanyası formuna yazarak katılım sağlayabilirsiniz.

Burada dikkat edilecek nokta ise katılım için kullandığınız kapakları iyi bir şekilde korumalı ve kapağın altındaki şifrelerin silinmemesin dikkat etmelisiniz.

Kampanya hediyesi kazanmanız halinde bu kapaklar sizden talep edilebilir.

Erikli Çekilişi Sonuçları

Hız kesmeden her ay düzenlenmekte olan çekilişin sonuçlarına, Erikli Çekiliş Kampanya sayfasında “Ayın Kazananları” başlığından ulaşabilirsiniz.

Buradaki önemli nokta ise sonuçların isim ve kapaklarınızdaki şifreler üzerinden duyurulması.

Erikli Çekilişi Ayın Kazananları

Bu çekilişin kazananlarının yayımlandığı “Ayın Kazananları” bölümüne aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
Erikli Çekiliş Kampanyası Ayın Kazananları: erikli.com.tr/kampanya/erikli-kapakalti/kazananlar.php

Erikli’yi tercih edenlerden birisiyseniz ya da bu büyük kampanyada şansınızı denemek istemekteyseniz önünüze gelen bu fırsatı kaçırmamakta fayda var. Hayallerinizi süsleyen BMW 320i’nin sahibi belki de siz olacaksınız.

Eğer çekilişlere katılarak hediyeler kazanmak istiyorsanız en çok kazandıran ve güvenilir çekilişlere sitemizden ve instagram hesabımızdan ulaşabilirsiniz.

İyi alışverişler ve bol şanslar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz