Enterprise Elektrikli Scooter Çekilişi

0
109

Elektirikli scooter çekilişi kapsamında 5 kişiye hediye ürünler verilmektedir. Enterprise’den yapılacak olan araç kiralama işlemleri 5 kişiye hediye kazandırmaktadır. Bu hediyeleri kazanmak ve çekilişe katılım sağlamak için yapılması gerekenleri sizler için derledik.

Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler Neler?

Çekiliş sonucunda verilecek olan hediyeler büyük bir merakla beklenmektedir. Toplamda 5 kişi bu hediyelerden faydalanabilecektir.

  • Okai ES500 elektirikli scooter 5 adet talihliyi bekliyor.

Elektirikli sooterın piyasa fiyatı 8.000 TL olmaktadır. Oldukça değerli olan bu hediyeye sahip olmak mümkündür.

Çekilişe Katılım Şartları Neler?

Katılım sağlamak isteyen kişiler, kampanya tarihlerinin geçerli olduğu tarihlerde Yes Oto Kiralama ve Turizm Yatırımları A.Ş ‘ ye internet üzerinden üye olanlara 1 adet çekiliş hakkı elde edecektir. Buna ek olarak Enterprise şubelerinden MG elektirikli otomobil kiralayanlarda çekilişe katılabilir. Alt limit 700 TL olmaktadır. 700 TL altı olan faturalar kabul edilmemektedir. Şansını arttırmak isteyen kişiler her araç kiraladıklarında çekilişe katılabilirler. Ayı zamanda 18 yaşından büyük olmakta aranan şartlar arasındadır.

Çekiliş Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişiler  08 Ekim 2021 tarihi ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasında kampanyaya başvurabilirler. Bu tarih haricinde yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. O yüzden tarihlere dikkat edilerek çekilişe katılım sağlanmalıdır. Bu belirtilen tarihler arasında yapılan her başvuru çekiliş hakkı kazandıracaktır. Ve şansınızı ikiye katlayacaktır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin gerçekleştirileceği tarih 13 Ocak 2022 tarihidir. Saat 11.00 da çekiliş yapılacaktır. Aynı zamanda noter huzurunda ve isteyen kişilerin katılımına açık şekilde çekiliş gerçekleştirilecektir. İsteyen herkes belirtilen adrese gelerek konferans salonunda gerçekleşecek olan çekilişe katılım sağlayabilmektedir. Kazanan talihliler 18 Ocak tarihinde kampanya babası.com adresinde duyurulacaktır. Kazanan asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta tebligatı yolu ile tebligat gönderimi yapılacaktır. Kazanan talihliler tebligatta bulunan tarih içerisinde hediyeyi almak için kimlikleri ile  başvurması  gerekecektir. Belitilen tarihlere kadar kimliği ile başvurmayan kişilerin hediyeleri teslim edilmeyecektir. Bu yüzden hediyeye sahip olmak isteyen talihliler belirtilen süre zarfında mutlaka kimlikleri ile başvurmalıdır.

Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz