Enpara Udemy 25₺ İndirim Kampanyası

0
102
Udemy Enpara Kampanyası

Enpara ve Udemy işbirliğinde düzenlenen kampanyada 30 Haziran 2021 tarihine kadar Enpara kredi kartı Udemy üzerinden yaptığınız alışverişler kazandırıyor!

Enpara kredi kartı ile yapacağınız 25 TL ve üzeri ilk harcamanın 25 TL’si Enpara tarafından karşılanıyor. Ayrıca kampanya 30 Haziran 2021’e kadar sürüyor ve her ay 1 defa bu kampanyadan yararlanmak mümkün!

Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız en az 2 fatura ödeme talimatınızın Enpara kredi kartınızda tanımlı olması ve kredi kartı ekstre borcunuzun en az 1.000 TL olması gerekmektedir.

Enpara Logo

Enpara Udemy Kampanyasına Nasıl Katılırım

Enpara Udemy kampanyasına katılmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  • Ekstra bir katılım belirtmeden Enpara kredi kartınız ile Udemy internet sitesinden veya Udemy mobil uygulamasından harcama yapın.
  • Udemy üzerinden harcama yapmadan önce vadesiz TL hesabınızda veya kredi kartınızda 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulunması gerekmektedir.
  • Udemy harcaması yaptığınız ay içerisinde kesilen Enpara kredi kartı ekstrenizde en az 1.000 TL borcunuz bulunması gerekmektedir.

Eğer kartınızda belirtilen miktarda borç varsa ve belirtilen miktarda otomatik fatura ödeme tanımadıysanız direkt olarak alışveriş yapabilirsiniz. O ay için yararlandığınız udemy harcaması bir sonraki ayın 7. gününde Enpara vadesiz hesabınıza TL olarak yatırılacaktır.

Enpara Udemy Kampanya Kuralları

Enpara Udemy kampanyasında dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Öncelikle yukarıdaki katılma adımlarını dikkatlice okuyunuz. Sonrasında aşağıda aykırı olabilecek durumları okuyunuz. Enpara Udemy Kampanya kuralları:

  • Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilmeyecektir.
  • Kampanya içerisinde sadece Enpara vadesiz TL hesabınızda ve Enpara kredi kartınızda bulunan otomatik fatura ödemeleri dikkate alınacaktır. Para transferleri, cep telefonu TL yükleme işlemleri ve kredi kartı ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
  • 25 TL altında yapılan Udemy harcamaları toplamı 25 TL’ye ulaşsa bile kampanyaya dahil edilmeyecektir.
  • Kampanya süresi boyunca bir kişi en fazla 150 TL para iadesi alabilir.
  • Kampanyaya sadece Udemy internet sitesi ve mobil uygulaması aracılığıyla yapılan ödemeler geçerlidir. Diğer platformlardan alınan Udemy kuponları ve Udemy ödemeleri kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kampanya 30 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir ve Haziranda yapacağınız Udemy alışverişinden sonra en son 25 TL’niz 7 Temmuz’da vadesiz TL hesabınıza yatırılacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz