Enpara Storytel %50 İndirim Kampanyası

0
149
Storytel Enpara Kampanyası

Enpara kart sahipleri 01 Mart 2021 ile 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında Storytel harcamalarından %50’sini Enpara karşılıyor. Tüm enpara kullanıcıları 31 Mayıs 2021 tarihine kadar Storytel internet sitesi üzerinden Encard ya da Enpara kredi kartıyla yapacağı 29.99 TL’lik aylık abonelik ücretinin 15 TL’sini Enpara karşılıyor. Storytel sizlere raflar dolusu kitabı tek bir uygulama içerisinde sesli olarak sunuyor.

Enpara Storytel Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Enpara Storytel kampanyasından encard ve Enpara kredi kartı olan herkes faydalanabilir. Tek yapmanız gereken Storytel internet sitesine ya da mobil uygulamasından 29.99 TL fiyat etiketli aboneliği satın almak. Storytel kampanyası boyunca kazandığınız iadeler, bir sonraki ayın 7. günü hesabınıza yatırılır.

Enpara Logo

Enpara Storytel Kampanya Koşulları

  • Enpara Storytel kampanyasına tüm enpara kullanıcıları 1 Mart ile 31 Mart tarihleri arasında katılım sağlayabilir. Bu kampanya sadece aylık abone satın alımlarında geçerlidir. Enpara sanal kartlarınızla yapacağınız harcamalar bu kampanyaya dahildir.
  • Storytel uygulamasına ilk kez kayıt oluşturan kişilerin 14 günlük deneme süreleri bulunmaktadır. 29.99 TL olan aylık ücret bu sürenin bitiminde kartınızdan tahsil edilir.
  • Satın alınan paketin iptal ya da iadesi durumunda sizlere hiçbir ücret tahsil edilmeyecektir.
  • Storytel internet sitesinden satın alarak oluşturduğunuz abonelik bilgilerinizi mobil uygulamasından girip aynı hesaba mobil uygulamasından da erişebilirsiniz. 
  • Storytel internet sitesinden abonelik satın alma işlemi yaparken banka kartınızdan geçici olarak 1 TL çekilir, bu çekilen 1 TL 3 gün içerisinde hesabınıza iade edilir.
  • Kampanya boyunca her ay sadece 29.99 TL tutarındaki harcamalar için para iadesi yapılır Yani aylık maksimum 15 TL, Enpara kampanyası bitene kadar bu kampanyadan toplam 45 TL kazanabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında kazandığınız iadeler bir sonraki ayın 7. gününde vadesiz TL hesabınıza aktarılır. Ayın 7. günü hafta sonuna yada tatile denk geldiği durumlarda akabinindeki ilk iş gününde aktarılır. İade kazanan enpara müşterilerine aynı gün içerisinde mobil bildirim yoluyla bilgilendirme mesajı gönderilir.
  • Enpara ve Storytel, öncesinden bilgi vermek kaydıyla İade kampanyasını iptal etme, uzatma ya da koşullarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz