Enpara Her Ay Bi’ Kahve Kampanyası

0
119
Kahve Kampanya

Masterpass anlaşması bulunan kahve zincirlerinde kendi mobil uygulamaları aracılığıyla Enpara kredi kartını kullanarak yapacağınız ilk alışverişinizin 15 TL’si Enparadan!

30 Haziran 2021’e kadar geçerli olan kampanyadan her ay 1 defa yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için harcama yaptığınız ayda Ayın Enparalısı olmanız gerekmektedir. Ayrıca Enpara kredi kartınızda 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulundurmanız gerekiyor.

Enpara Logo

Enpara Kahve Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Enpara Kahve Kampanyasına katılmak için aşağıdaki adımları izleyiniz.

  1. Enpara kredi kartı ile Masterpass kayıtlı kahve dükkanlarından kendi mobil uygulamaları ile alışveriş yapmanız gerekmektedir. Kahve zincirlerinin kendi mobil uygulamaları üzerinden Masterpass tanımlı Enpara kredi kartınız ile 15 TL ve üzeri harcama veya yükleme yapmanız gerekmektedir.
  2. Katılmak için ekstra bir şey yapmanıza gerek yok! Hesabınızda 2 tane otomatik fatura ödemesi talimatı vermek ve Ayın Enparalısı olmak yeterli!

Kampanya süresi boyunca kazandığınız indirimler diğer ayın 7. gününde Enpara vadesiz TL hesabınıza yatırılacaktır.

Ayın Enparalısı nasıl olacağını bilmiyorsanız Enpara mobil uygulaması haricinde Ayın Enparalısı uygulamasını indirmelisiniz. Uygulama içerisinde ayın Enparalısı olmanız için bütün detaylar bulunuyor! Ayrıca kampanyadan yararlanmak için o ay boyunca harcama yaptığınız günden ayın bitimine kadar Ayın Enparalısı olarak kalmalısınız.

Enpara Kahve Kampanyası Kuralları

Enpara Kahve Kampanyası içerisinde dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Yukarıda yazılanlar haricinde bu kuralları okuyarak kampanyadan yararlanıp yararlanamayacağınız görebilirsiniz. Enpara Kahve Kampanyası kuralları:

  • Sanal kredi kartları ile yapılan alışverişler bu kampanyadan yararlanamaz.
  • Kampanya kapsamı içerisinde Enpara vadesiz TL hesabı ve Enpara kredi kartına bağlı olan otomatik fatura ödemeleri dikkate alınacaktır. Bunun haricinde para transferleri, cep telefonuna TL yüklemeleri ve kredi kartı borcu ödemeleri kampanyaya dahil edilmeyecektir.
  • Kampanyadan her ay 1 defa yararlanabilirsiniz. Yararlandığınız ay boyunca Ayın Enparalısı olmalısınız.
  • Kampanyadan yararlanmak için kahve dükkanı zincirlerinden 15 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekmektedir. Toplamı 15 TL ve üstü olan farklı alışverişler ile kampanyaya katılım olmayacaktır.

Kampanya 30 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir. En son yaptığınız Haziran alışverişinin ücreti Ağustos ayının 7. günü vadesiz TL hesabınıza tanımlanacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz