Enerjisa Fatura Talimatına 25 Lira Chip-para!

0
257

Temmuz ayı boyunca verdiğiniz Enerjisa Otomatik Fatura Ödeme talimatına 25 Lira değerinde chip-para elde edebilirsiniz!

Kampanyaya katılım sağlamak adına belirlenmiş olan son gün 31 Temmuz 2020 günüdür.

Kampanya DetaylarıEnerjitsa Fatura Talimatına 25 Lira Chip-para

Axess, Wings, Free, Axess Business, Axess Kobi, Axess Wings karlar ile bu kampanyaya katılım sağlayarak 9 Temmuz 2020 – 31 Temmuz 2020 günleri arasında faydalanabilirsiniz.

Kampanya dönemi boyunca Axess, Wings, Free, Axess Business, Axess Kobi, Axess Wings kartınız ile otomatik ödeme talimatı verdiğiniz yeni bir Enerjisa faturası için 25 lira chip-para elde edebilirsiniz.

Talimatlar Akbank Mobil uygulaması ya da Akbank İnternet şubesi, 444 25 25 Akbank Müşteri İlişkileri Merkezi üzerinden ve Akbank Şubesinden verilebilir.

Kampanyadan yarar sağlayabilmek adına 31 Temmuz 2020‘ye gününe kadar ENERJISA yazıp 4566’ya SMS göndermek de yeterli olacaktır. Kampanya katılım sağladığınızı teyit edebilmek adına, ilettiğiniz kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasının ardından, Akbank kayıt oldunuz bilgisi verecektir.

Kampanyadan yalnızca müşteriler yararlanabilir.

Temmuz 2020 dönemi boyunca kampanya kapsamında yer alan kartlar üzerinden verilen Enerjisa fatura ödeme talimatı için en çok 25 Lira tutarında chip-para kazanılabilir.

Kampanya başka bir fatura ödeme talimatı ile ilgili düzenlenen kampanyalardan herhangi biri ile birleştirilerek kullanılamaz.

Son bir ay içerisinde yalnızca tek bir Enerjisa fatura kampanyasına katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanya dönemi boyunca elde edeceğiniz ödül miktarı 2 Ağustos 2020 günü hesabınızın içerisine chip-para şeklinde yüklenir.

Elde edilen kazanç, yalnızca yeni verilmiş olan Enerjisa fatura talimatında geçerlidir.

Kredi kartından verilen olan otomatik ödeme talimatı iptal edilir ve yeniden verilirse ya da banka hesabına tanımlı fatura ödeme talimatı iptal edilir ve kredi kartından yeniden verilirse kampanyadan kazanç elde edemezsiniz.

Hesap üzerinden verilen talimatlar kampanya kapsamında yer almamaktadır.

Kampanya üzerinden ödül elde edilmesi halinde ödül, yüklendiği tarihinden itibaren 6 ay içerisinde iptal edilmemeli ve Otomatik Ödeme talimatını verdiğiniz faturaların ödemesini o kartı kullanarak gerçekleştirmiş olmanız gereklidir. Aksi durumda chip-para taahhüt sonunda geri alınır.

Kredi kartı ile talimatlı şekilde ödenen faturalara, faturanın ödendiği tarihten itibaren ödeme yapılana dek aylık net (KKDF ve BSMV hariç) %1,25 şekilde fatura ödeme faiz oranı günlük işletilir.

Ekstre asgari borcun son ödeme gününe kadar hiç ödemez ise ya da kısmi olarak ödenir ise, faturanın ödendiği günden son ödeme gününe kadar faturanın faiz oranı, son ödeme gününden borç kapatılana kadar ödenmemiş asgarisinin üstünden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üstünden fatura faiz oranı işletilecektir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz