Emaar Avm Çekilişi

0
222
Emaar AVM Çekilişi

Emaar Avm iPhone çekilişi ile karşınızda. Emaar AVM iPhone çekilişi 16 Nisan 2021 tarihine kadar devam etmektedir.

Emaar AVM çekilişine katılmanız için Emaar Avm içerisindeki mağazalardan aynı gün içerisinde 500 TL ve katları şeklinde yapacağınız alışveriş faturası ile çekilişe katılabilirsiniz. Yaptığınız faturaların ve fişlerin fotoğraflarını Emaar mobil uygulamasına göndermeniz gerekmektedir.

Emaar Avm Çekiliş Katılım Şartları Neler?

Emar AVM Logo

Emaar Avm çekilişi toplamda 10 kişiye iPhone 12 vermektedir. Katılım şartları ise şu şekildedir:

  • Emaar AVM içerisindeki kampanyaya dahil olan mağazalardan aynı gün içerisinde yapmış olduğunuz toplamı 500 TL olan her alışverişiniz için 1 çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Eğer 1 gün içerisinde 1000 TL yaptıysanız bu 2 çekiliş hakkı kazandıracaktır.
  • Yapacağınız bu alışverişleri kampanya süresi dahilinde yapmanız gerekmektedir. Yani 01.03.2021 ve 16.04.2021 tarihleri arasında yapacağınız alışverişler için çekiliş hakkı kazanıyorsunuz.
  • Kampanyaya dahil olan mağazalardan alışveriş yapmanız gerekmektedir. Bu mağazaları da Emaar mobil uygulaması üzerinden kampanya kayıt masasına girerek görebilirsiniz.
  • Kampanyaya katılmak için Emaar mobil uygulaması üzerinden katılacak kişilerin üye olmaları gerekmektedir. 
  • Gönderdiğiniz fişlerin onaylanması neticesinde Emaar mobil uygulamasına kayıt olduğunuz telefona çekiliş hakkınız mesaj olarak gelecektir. Çekiliş sonuna kadar bu kodu saklamanız gerekmektedir.

Çekiliş şartları genel hatları ile bunlar olup çekiliş Milli Piyango İdaresi tarafından onaylanmıştır.

Emaar Avm Çekiliş Ödülleri Neler?

Emaar AVM üzerinden kampanyaya dahil olan mağazalarda yapacağınız her 500 TL değerindeki alışveriş 1 çekiliş hakkı kazandıracaktır. Kazandığınız bu çekiliş hakları ile mobil uygulamadan gönderim sağlamanız gerekmektedir.

Çekiliş ödülleri ise 10 kişiye iPhone 12 telefon şeklinde belirlenmiştir. iPhone 12, piyasa değeri şu an için 12.500₺ olarak biliniyor.

Emaar Avm Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Kampanyaya 1 Mart 2021 ve 16 Nisan 2021 tarihleri arasında yapacağınız alışverişler ile katılım sağlayabilirsiniz.

Çekiliş 27 Nisan 2021 tarihinde saat 13.00’da yapılacaktır. Çekiliş Üsküdar İstanbul’da bulunan Emaar AVM ortak alanında ve noter huzurunda yapılacaktır. Kazananların açıklanacağı tarih ise 30 Nisan 2021 olarak belirlenmiştir. Kazanan talihliler Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. 

Kazanan talihlilerin 15 Mayıs 2021 tarihine kadar kimlikleri, bilgisayar çıktıları ve faturaları ile info@u2.com.tr başvurmaları gerekmektedir. Göndermemeleri durumunda sıra yedek talihlilere geçer ve 15 günlük süreç yedek talihliler için başlamış olur. Yedek talihlilerin de 30 Mayıs 2021 tarihine kadar kimlikleri, bilgisayar çıktıları ve faturaları ile info@u2.com.tr başvurmaları gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz