Elektronik ve Beyaz Eşyaya Ücretsiz Ek 2 Taksit!

0
205

Beyaz eşya ve elektronik eşya alımlarında yapılan taksitlendirmeye bedava ek iki taksit ekleme imkanı bulunmaktadır.

Kampanya Bonus kart müşterileri için düzenlenmiştir. Kampanya koşullarını yerine getirmek ve bu imkandan yararlanabilmek adına koşullara dikkat etmelisiniz.

Kampanya Detaylarıelektronik-beyaz-esya-ucretsiz-ek-2-taksit

Garanti BBVA Bankası kredi kartları ile Bonus üye işyerlerinden yapılacak olan 100 TL ve üzeri taksitli elektronik ve beyaz eşya alışverişlerinde müşteriye ek olarak 2 taksit fırsatı sunulmaktadır.

Ek olarak 2 taksit ile birlikte alınan eşyalar en fazla 6 taksite bölünebilmektedir.

Müşteriler kampanyadan hemen yararlanmaya başlamak için; BonusFlaş uygulamasını telefonlarına, tabletlerine indirmeli ve ilgili kampanyaya giderek ‘’Hemen Katıl’’ butonuna tıklamalılardır.

Yapılan işlemin kampanya kapsamında değerlendirilebilmesi için harcama tutarının 100 TL ve 70.000 TL arasında olması gerekmektedir.

Garanti Bonus, Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç, Bonus Business, Easy, Money Bonus, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business, American Express, American Express Business, Shop&Fly, Shop&Fly Business kartı sahipleri +2 taksit kampanyasından yararlanabilirler.

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç kartı sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için ek bir ücret ödemelerine gerek yoktur.

Sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmektedir.

Ekstre kesim tarihinde yapılan harcamalar kampanya kapsamında değildir.

BonusFlaş uygulamasından yalnızca şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile kampanyaya katılım sağlanabilmektedir. katılım Tüzel müşterilerin kampanyadan yararlanabilmek için SMS yolu ile kampanyaya başvurması gerekmektedir.

Tüzel müşterilerin ilgili tüm ticari kartlarıyla kampanyadan yararlanabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından kampanyaya başvurması gerekmektedir.

Yurtdışı harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.

Kampanya kapsamında yapılan iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

Bosch, Profilo, Siemens, Gaggenau, Arçelik, Beko, Altus, Vestel, Regal, Telefunken, Finlux, Ariston, Electrolux, Miele, Samsung, LG, Sony ,Teknosa, Vatan Bilgisayar, Mediamarkt, Hepsiburada, n11, GittiGidiyor, Sahibinden güvenli e-ticaret , Ereyon ve İncehesap noktalarından alışveriş yaparak kampanya kapsamında ek olarak 2 taksit fırsatını yakalayabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz