E-bebek Çekilişi

0
168

E-bebek 20. yılını büyük bir çekiliş ile taçlandırıyor. Kampanya kapsamında hediyeler talihlilerini bekliyor. Çekilişten faydalanmak isteyen kişiler kampanya tarihleri arasında çekilişe katılım sağlayabilmektedir. Dev çekiliş kapsamında toplamda 340 kişi birbirinden güzel ve değerli hediyelere sahip olacaktır. 340 kişiden biride siz olmak isterseniz, gerekli olan tüm bilgiler yazının devamında mevcuttur.

Daha fazla bilgi ve çekilişe katılım için ; https://www.iyikidogdunebebek.com/Lottery

Çekiliş Kapsamında Verilecek Hediyeler Neler?

E-bebek çekilişi kapsamında 340 kişiye hediye verilecektir. Bu büyük çekiliş kapsamında verilecek olan hediyeleri şu şekilde sıralayabiliriz,

  • 20 kişiye 4 gece, 5 günlük maksimum 3 kişilik Antalya Land Of Lagends Kingdom otelde konaklama. 12 bin lira değerinde olan bir hediyedir.
  • 120 kişiye mercedes marka akübü araba
  • 200 kişiye 500 TL değerinde alışveriş çeki

Bu hediye fırsatlarını kaçırmamak için çekilişe katılım sağlanmalıdır. Ve hediye kazanma şansını arttırmak isteyen kişiler daha fazla çekiliş hakkı elde edebilirler.

Çekilişe Katılım Şartları Nelerdir?

E-bebek çekilişine katılım sağlamak isteyen kişiler kampanyanın geçerliolduğu tarihlerde katılım sağlamalıdır. E-bebek online alışveriş sitesi üzerinden yapılacak olan 50 TL ve katları tutarında alışveriş bir çekiliş hakkı kazandırıyor. Çekiliş hakkı konusunda bir sınırlama söz konusu değildir. Her 50 TL de bir çekiliş hakkı mutlaka verilir. Yapılan alışverişin faturasının üzerinde bulunan kampanya kodu iyikidoğdunebebek.com adresinden göndererek çekiliş için kayıtlarını oluşturabilirler. Çekilişin açıklanacağı tarihe kadar fatura saklanmalıdır. Hediyeler talihlilerine ulaştırılırken faturalar istenmektedir.

Çekiliş Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

E-bebek ekilişi son katılım tarihi 30.11.2021.Bu tarihe kadar yapılan tüm katılımlar çekilişe dahil edilir. 30 kasım tarihi sonrası yapılan katılımlar geçersiz sayılacaktır. Bu yüzden son katılım tarihi oldukça önemlidir.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekiliş sonuçları 23.12.2021 tarihinde belli olacaktır. Bu tarihte çekiliş gerçekleştirilmektedir. Kazanan talihliler ve hangi hediyeleri kazandıkları ise 29.12.2021 tarihinde açıklanacaktır. Ekiliş sonuları kişilere bildirilecektir. Talihlilerin 15 gün içerisinde hediyelerini alması gerekmektedir. Aksi taktirde hediye hakkı yedek talihliye geçecektir. Ve aynı şekilde yedek talihli içinde 15 günlük süre başlar. Kazanan talihlilerin en kısa sürede hediyelerini temin etmesi gerekir.

Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz