Dominos Pizza İphone 12 Çekilişi

0
379
İphone 12

Dominos markasının internet sitesi üzerinden ya da mobil uygulaması kullanılarak Ye-Kazan üyeliği aracılığıyla verilen her 25 TL’lik pizza siparişi sizlere 1 tane çekiliş hakkı kazandırmaktadır.

Dominos çekilişine katılım sağlayabilmek için yapmanız gereken tek Ye-Kazan üyeliği kullanılarak 25 lira tutacak şekilde pizza siparişi verilmesidir.

Dominos Çekiliş Detayları

Dominos Pizza Logo

Dominos markasının çekilişine katılım sağlayabilmek için en son tarih 31 Mart 2021’dir. Bu tarihten sonra yapılacak olan alışveriş sonucu haklar geçersiz sayılacaklardır.

Ayrıca çekilişe katılım sağlayabilmek için yapılması gereken en önemli işlem Dominosun mobil uygulaması üzerinden ya internet sitesi üzerinden Ye-Kazan üyeliği kullanılarak yapılan 25 liralık pizza siparişi kişiye 1 adet çekiliş hakkı kazandırmaktadır.

Sizde uygulama veya site üzerinden yemek yiyerek çekilişe katılım sağlayabilirsiniz.

Çekiliş Sonucu Hangi Hediyeler Verilecek?

  • 5 kişiye Xiaomi markası Robot süpürge ve Mi Robot Vacuum Pro
  • 5 kişiye Apple Watch 6. nesil kol saati cihazı
  • 5 kişiye Apple 64 GB İphone 12 akıllı telefon
  • 5 kişiye Philips 4K UHD Akıllı Televizyon, 108 Ekran Ambilight ve 43 inç büyüklüğünde
  • 10 kişiye Kablosuz Şarj Kutusu Kulak İçi Kulaklık Gerçek Kablosuz ve Apple marka 2.Nesil Airpods
  • 15 kişiye 8.Nesil 10.2 inç büyüklüğünde Apple iPad Tablet

Çekilişe Katılım Tarihi En Son Ne Zaman?

Dominos çekilişine katılım sağlayabilmek için en son tarih 31 Mart 2021’dir. Bu tarih dışında katılım sağlayan kişiler çekilişe hak kazanamayacaklardır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin tarihi 13 Nisan 2021’de yapılacak olup çekiliş sonucu talihli kazanlar ise Kampanya Babası sitesi üzerinde 16 Nisan 2021 tarihinde açıklanacaktır.

Çekiliş sonuçlarının açıklanmasının ardından sizler de bildirim almak istiyorsanız Kampanya Babası Instagram hesabını takip ederek bildirimlerden haber alabilirsiniz.

Kazanan talihliler sonuçların açıklanmasının ardından 15 gün içinde kimlikleriyle beraber çekilişin organizasyonunu yapan firmaya gitmeleri gerekmektedir.

Aksi durumda hakkı yedek kişiye geçer ve yedek kişi içinde aynı süreçlerin geçerli olacağı 15 günlük bir süre dilimi başlar.

Kazananlar, canlı yayın çekiliş sonuçları ve çekilişler Kampanya Babası youtube kanalında bulunmaktadır. Siz de abone olarak, gelecek seferki çekilişleri kaçırmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz