Doğan Çanta DGN Fiat Egea Çekilişi

0
663
Doğan Çanta Logo

DGN Doğan Çanta mağazaları üzerinden yapacak olduğunuz her 100 TL değerindeki alışverişlerin tamamı sizlere 1 adet çekiliş fırsatlarına katılma hakkı kazandıracaktır. Alışverişlerinizden sonra alacak olduğunuz fiş ya da faturaları çekiliş sonuçlarındaki kazanan şanslı kişi açıklanıncaya dek saklamanız önerilmektedir.

Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler Neler?

1 kişiye 2021 model olan Fiat Egea Sedan

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişe en son katılım 16 Ekim 2021 tarihidir. Bu tarihten sonra katılımını gerçekleştirmeyi sağlayan kişileri kaydı genel olarak geçersiz olacaktır. Sizlerde Doğan Çanta DGN Fiat Egea çekilişinin fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Geç olmadan çekiliş fırsatlarından sizlerde yararlanabilirsiniz. 

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin yapılacağı tarih 27 Ekim 2021 olup, çekiliş sonucu kazanan bireylerin açıklanacağı tarih ise 1 Kasım 2021’dir.  Kazanan kişiler Benikazan internet adresi üzerinden açıklanacaktır. Çekiliş sonuçları açıklandığı sırada bildirim almayı istiyorsanız, Benikazan Instagram hesabını yakın takibe alabilirsiniz. Kazanan bireyleri ise sonuçların açıklanmasından sonra 15 günlük bir süre zarfı  içerisinde kimlikleri ile beraber çekilişin organizasyonunu yapan şirkete göndermeleri gerekir. Aksi durumda çekiliş üzerlerindeki hakkı yedek talihliye geçer. Aynı süreç ve koşulların tamamı ise yedek talihli adına yine de  tam olarak geçerlidir.

Kazanan kişiler, çekiliş sonuçlarını veya da  canlı yayın kampanya neticelerini Benikazan Youtube kanalı aracılığıyla Youtube üzerinden öğrenebilirsiniz. Abone olun ve çekiliş fırsatlarının hiçbirini kaçırmayın. Takipte kalarak daha pek çok çekiliş fırsatları ya da kampanya fırsatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kazanan Kişi Ne Kadarlık Bir Vergi Ödeyecek?

Çekilişlerden kazanacak olduğunuz hediyelerin piyasa değerleri kanun üzerinde belirtilen muafiyet bedelinden yüksek ise belirli bir tutar vergi ödemeniz gerekir. Muafiyet bedelinin altında ise herhangi bir vergi ödemenize gerek yoktur. Muafiyet sınırı da 2021 yılında 7.703 TL’dir. Vergi oranı da yüzde 20’dir. Ödeyecek olduğunuz vergi, kazanmış olduğunuz hediyelerin piyasa değerlerinden muafiyet bedellerinin çıkarılması sonucunda hesaplanır. Araba kazandığınız zaman intikal ve veraset vergisi haricinde MTV, noter hibe devri işlemleri, ruhsat-plaka, trafik sigortası vb. işlemler adına oluşacak bütün masraflar da sizler tarafından ödenir. Bundan dolayı belirlenmiş bir ücret ödemeniz zorunludur.

Çekiliş Sonucu

Çekilişi kazanan talihli için: https://anadoludabugun.com.tr/magazin/dogan-cantada-kazanan-belli-oldu-151827h

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz