Derby Doğan Kabak Mini Cooper Çekilişi

0
236

Şok marketlerden 20 TL’lik Derby alışverişi hediye kazandırıyor. Derby kampanyası kapsamında , şok marketlerden 20 TL değerinde Derby alan kişiler modifiyeli Mini Cooper çekilişine katılmaya hak kazanıyor. Sizlerde çekilişe katılmak istiyorsanız hemen alış veriş yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Ve çekiliş sonucunda muhteşem bir hediye kazanma şansınız olabilir.

Çekiliş Sonucunda Verilecek Hediyeler Nelerdir?

Çekiliş kapsamında verilecek olan hediye ise 1 kişiye 2014 model Mini F56 Cooper marka modifiyeli araçtır. Otomobil Doğan Kabak tarafından modifiye edilmiştir. Piyasa değeri ise 306.210,00 TL olmaktadır. Bu özel hediyeyi almak için mutlaka çekilişe katılım sağlayın.

Çekilişe Katılım Şartları Nelerdir?

Çekilişe katılmak isteyenler için birtakım koşullar söz konusudur. Çekilişe  katılmak için şok marketlerden veya cepte şok sanal marketlerde Derby ürünlerinden tek seferde 20 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapmanız gerekmektedir. Alışverişi yaptıktan sonra çekilişe katılım sağlanabilir. Her 20 TL için bir çekiliş hakkı verilir. Şansınızı daha da attırmak isterseniz daha çok alışveriş yaparak daha fazla çekiliş hakkı elde edebilirsiniz. Her alış verişinizde hediyeye bir adım daha yaklaşmış olacaksınız. Bu yüzden daha çok çekiliş hakkı lde etmeniz gerekiyor.

Akıllı telefonlara indirilen Qumbara uygulaması ile çekilişe katılım sağlanmaktadır. Qumbara uygulamasına kişisel bilgilerinizi girerek üye olduktan sonra Derby kampanyası bölümüne girerek alışverişin faturasını veya fişini göndererek çekilişe katılabilirler. Bilgiler sistem tarafından denetlendikten sonra çekilişe katılmış olacaksınız.

Çekiliş Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişin son katılım tarihine dikkat edilmesi gerekir. Çekilişin son katılım tarihi ise 06 Ocak 2022 tarihine kadardır. Saat 23.59’ a kadar çekilişe katılma şansınız vardır. Çekilişe katılmak isteyen kişiler 10 Ekim 2021 tarihi ile 06 Ocak 2022 tarihleri arasında başvurabilirler.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin gerçekleşme tarihi 19 Ocak 2022’dir. Çekiliş sonuçlarına kampanya babası sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bu tarihte çekiliş yapılmasının ardından kazanan talihliler 21 Ocak 2022 tarihinde Milli Gazetesinde yayınlanacaktır. Çekilişe katılım sağlayan kişilerin bu tarihlere önem vermesi gerekiyor. Kazanan talihliler belli olduktan sona gerekli işlemler kısa bir süre içerisinde başlatılmalıdır.

Kodu Nasıl Göndereceğim?

Şok marketlerden almış olduğunuz derby’nin içindeki kodu qumpara uygulamasından fişinizi yükleyerek çekilişe katılım sağlayabilirisiniz.

Qumpara uygulamasını app store ve google play store’den indirebilirisiniz.

Qumpara uygulaması için link: https://apps.apple.com/tr/app/qumpara/id1179401931
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.qumpara&hl=tr

DERBY İnstagram sayfası : https://www.instagram.com/derbymeclisi/

Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz