Denizbank Çekilişi

0
162

Denizbank müşterilerinin katılabileceği bu kampanya, hediyeleriyle dikkat çekiyor. Denizbank müşteri bilgileriyle bu kampanyaya katılabilirsiniz. Aynı zamanda da kampanyaya katılmak için başvuru formunu doldurmanız da gerekecektir. Bu çekilişe katılmak tamamen ücretsiz olmakla beraber her gün 1 kez bu katılma imkanını yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda da bir Denizbank müşterisinin en fazla 40 katılım hakkı olduğunu da unutmamalısınız.

Denizbank Çekilişi ile Verilecek Hediyeler Nelerdir?

  • 1 kişiye Apple MacBook Air Bilgisayar
  • 1 kişiye Apple Watch 6. Nesil 44 mm
  • 1 kişiye Apple Airpods Pro kablosuz kulaklık

Denizbank Çekilişine Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Denizbank’ın yapmış olduğu bu çekilişe 1 Ekim 2021 tarihinin mesai bitimine kadar gerekli başvuruları yapmak gerekmektedir.

Denizbank Çekilişinin Sonuçları Ne Zaman Açıklanacaktır?

Denizbank çekilişi için başvurular 1 Ekim 2021 tarihinde son bulsa da çekiliş işlemleri 18 Ekim 2021 tarihinde gerçekleşecektir. Çekiliş sonucu da 20 Ekim 2021 tarihinde Denizbank müşterilerine ilan edilecektir. Aynı zamanda da kazananları öğrenmek için Kampanya Babası adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda da kampanya kazananları gerekli evrakların neler olduğunu da bizi takip ederek öğrenebilmeleri mümkün olacaktır.

Kazanan talihliler çekiliş sonucunu ilan etme tarihi olan 20 Ekim 2021’den itibaren kimliklerini ve katılım kuponlarını ibraz ederek, hediyelerini elde edebilir. 15 gün boyunca bu işlemleri gerçekleştirmeleri adına kendilerine zaman tanınacaktır. Ancak bu sürenin geçmesiyle birlikte haklarını kaybedecek ve yedek talihliler için 15 günlük süreç başlayacaktır. Yedek kazananlar da aynı şekilde belgelerini ibraz ederek, herhangi bir Denizbank şubesinden hediyelerini alabileceklerdir.

Tüm çekilişlerde olduğu gibi Denizbank’ın ortaya koyduğu bu kampanya hakkındaki bilgileri de Kampanya Babası adresimizden öğrenebilirsiniz. Kampanya Babası sayfamızı takip ederek, her bir çekilişten haberdar olabilir ve şartlarını karşıladığınız takdirde başvuru koşullarına dayalı hareket edebilirsiniz. Denizbank çekilişi konusundaki tüm bilgileri edindiğiniz Kampanya Babası adresimizden diğer çekilişlere de göz atmanızda fayda var. Bu sayede de farklı hediyeleri elde etme şansınızı kullanabilirsiniz. Kampanya Babası ile tüm çekilişlerin tarihlerini bilecek ve zamanında başvuru yapma imkanına sahip olacaksınız.

Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz