Denizbank Üretici Pos Çekilişi

0
176
Denizbank Çekilişi Pos

Denizbank Çekilişi

Denizbank müşterilerine özel olarak yeni bir çekiliş yaparak her 500 liralık ödeme yapmanız durumunda Samsung Galaxy S10 akıllı cep telefonu hediye ediyor.

Denizbank alt yapısını kullanan POS cihazlarını kullanarak her 500 liralık ödemenizde Denizbank’ın çekilişinden 1 çekiliş hakkı elde etmiş oluyorsunuz.

Denizbank’ın oluşturmuş olduğu ve halen devam eden Samsung Galaxy S10 çekilişi hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan diğer bilgilere göz atabilirsiniz.

Denizbank Logo

Denizbank’ın yapmış olduğu bu çekilişe sadece Denizbank üretici pos cihazı olan üye iş yerleri katılabilmektedir.

Yani buna bağlı olarak bireysel müşterilerin bu çekilişe katılış yapamayacağı ve hak sahibi olamayacağı açık bir şekilde Denizbank tarafından belirtilmiştir.

Denizbank Samsung Galaxy S10 Çekilişi

Denizbank tarafından üye iş yerlerine özel olarak yapılan bu çekilişe son katılım tarihi olarak Denizbank tarafından 31 Mart 2021 tarihi belirtilmiştir.

Çekilişe katılabilmek için 31 Mart 2021 tarihine kadar katılış yapabilirsiniz. POS cihazlarınız üzerinden yapacağınız her 500 TL’lik işleminizde Denizbank çekiliş için sizlere yeni 1 adet çekiliş hakkı tanır.

31 Mart 2021 tarihinde sonlandırılacak olan çekilişin bitiş tarihi ise 14 Nisan 2021 tarihidir. Çekiliş kazananlarının açıklanma sonuçları ise 19 Nisan 2021 tarihidir. Çekiliş sonuçları Denizbank tarafından noter huzurunda yapılacaktır.

Eğer Denizbank’ın yapmış olduğu bu çekilişten Samsung S10 Galaxy akıllı cep telefonunu kazanmış olursanız çekilişin sonucunun açıklamasının ardından takip eden 15 gün içerisinde kimliğinizi çekilişi organize eden Denizbank’a göndermeniz gerekmektedir.

Eğer kimliğinizi Denizbank’a ibraz etmez iseniz Denizbank’ın yapmış olduğu bu çekilişte yedek talihli hedef alınır ve asıl talihli kimliğini ibraz etmediğinde çekilişin kazananı yedek talihliye devredilir. Aynı şekilde yedek talihlinin de 15 gün içerisinde Denizbank’a kimliğini göndermesi gerekmektedir.

Denizbank

1997 yılından kurulan ve 1997 yılından bu yana Türkiye’de aktif bir şekilde finans ve bankacılık sektöründe hizmet veren Denizbank, özelleştirme idaresinden Zorlu Holding tarafından satın alınarak sektör içerisindeki konumunu arttırmaya yönelik çalışmalar sürdürerek ilerlemektedir.

Bankacılık ve finans sektörü içerisinde lider bir konuma ve büyük bir stratejiye sahip olan Denizbank’ın inovasyona büyük ölçü de önem verdiği, sürekli olarak kendisini geliştirdiği bir gerçektir.

Daha çok çekiliş kampanyası için Kampanya Babası’nı takip etmeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz