Colins Çekilişi

0
122

Colins çekilişi için Colin’s online alışveriş sitesi ve Colin’s alışveriş mağazalarından yapacağınız 119,95 TL tutarındaki alışverişler sizlere 1 çekiliş hakkı kazandırmaktadır. Çekilişe katılma şartı olarak sadece 119,95 TL’lik alışveriş yapmanız yeterli olacaktır.

Alışveriş faturası kimin adına kesildiyse çekilişe o kişi katılabilecektir. Çekilişte kazanma şansınız yaptığınız alışverişin çokluğuyla orantılı olacağından, ne kadar fazla alışveriş yaparsanız o doğrultuda şansınızda artacaktır.

Çekiliş sonucu verilecek hediyeler neler?

Colins çekilişi sonucunda verilecek hediyeler, yine talihliler için piyasadaki en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Toplam 40 kişi arasında paylaştırılacak olan kampanya dahilindeki ürünler, bu çekilişte de birçok kişiyi sevindirmeye yetecek. Bunlar;

  • 20 kişi için Marshall Major Kulaküstü Kulaklık
  • 5 kişi için Apple iPhone 12 ( Piyasa değeri: 10.999 TL)
  • 15 kişi için Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter

Çekilişe katılım şartları neler?

Colins çekilişe katılım şartları kapsamında kişilerin, belirtilen tarihler arasında Türkiye genelinde bulunan Erk Pazarlama ve Giyim San.Tic. A.Ş.’ye bağlı olan tüm Colin’s alışveriş mağazalarından 119,95 TL tutarında alışveriş yapmaları gerekmektedir.

Faturada ismi yazan kişinin bu hakkı kazanmasının ardından, e-arşiv faturasındaki kimlik ve ikamet bilgileriyle birlikte kampanyaya dahil edileceklerdir.

Çekiliş son katılım tarihi ne zaman?

Çekilişe son katılım tarihi 24 Ekim 2021 tarihinde olup, çekilişe katılacak olan tüm kişilerin bu tarihe kadar alışverişlerini yapmaları ve sisteme dahil edilmeleri gerekmektedir. Bu tarih sonrası yapılacak alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Çekiliş Sonuçları ne zaman açıklanacak?

Colins çekiliş sonuçları 8 Kasım 2021 tarihinde kampanya babası sayfamızdan online olarak yayınlanacaktır. Çekiliş tarihi 3 Kasım 2021 de yapılacak ve 5 gün sonra sitemizde kazanan talihliler açıklanacaktır. Eğer çekiliş sonuçlarını anında öğrenmek istiyorsanız mutlaka Instagram sayfamızı takipte kalın.

Çekilişi kazanan kişiler için sonuçların açıklanmasından sonra 15 günlük süreç başlayacaktır. Kişiler, 15 gün içerisinde nüfus kimliklerini mutlaka çekilişi yapan firmaya göndermeleri gerekmektedir. Aksi bir durumda ise kazanan kişinin hakkı yedek talihliye geçer ve yedek talihli için yine 15 günlük süreç başlar.

Yapılan tüm çekilişlerin ayrıntılı detayları için web sitemizi takip edebilir ve tüm kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Daha fazla çekiliş için mutlaka https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/ sayfamızı ziyaret edin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz