Cizre Park Renault Clio Çekilişi

0
152

Cizre park Renault Clio çekilişi kapsamında gerçekleşecek olan çekiliş ile birlikte hediyeler sahiplerini bulacaktır. Her 200 TL’lik alışverişlerde Renault Clio kazanılmaktadır. Çekiliş hakkında detaylı bilgi edinmek için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Çekiliş Sonucunda Verilecek Hediyeler

  • Çekiliş sonucunda bir kişiye son model bir otomobil hediye edilecektir.
  • Bir kişi Renault Clio 2021 model beyaz renk aracın sahibi olacaktır.
  • Hediyeye sahip olmak için 200 TL’lik alışveriş yapmak yeterli olacaktır.
  • Bu mükemmel hediyeye sahip olmak için şasını arttırmak isteyen kişiler daha fazla alışveriş yaparak, hediyeye daha fazla yaklaşabilir.

Çekilişe Katılım Şartları Nelerdir?

Çekilşe katılım sağlamak isteyen kişilerin birtakım şartlara sahip olması gerekmektedir. Şırnak’ta bulunan Cizre Park AVM içerisinde bulunan mağazalardan tek seferde 200 TL’ ye alışveriş yapılması gerekmektedir. Ardından AVM içerisinde bulunan  danışma ile çekilişe katılım işlemleri tamamlanabilmektedir. Çekilşe katılan kişilere bir adet belge verilecektir. Bu belgede isim, soy isim adres ve iletişim bilgileri yer almaktadır. Her 200 TL alışveriş bir çekiliş hakkı demektir. Daha fazla çekiliş hakkı için daha çok alışveriş yapılması gerekmektedir.

Çekiliş Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişe katılım sağlamak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken diğer önemli nokta son katılım tarihidir. Kampanya 16.10.2021 tarihi ile 14.02.2022 tarihlerini kapsamaktadır. Bu sebeple en son katılım 14 şubat tarihinde saat 22.00’ a kadar yapılabilmektedir.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Cizre Park Renault çekilişi kapsamında gerçekleşecek olan büyük gün 26.02.2022 tarihidir. 26 Şubat tarihinde çekiliş yapılacaktır. Ancak kazanan talihliler aynı günde açıklanmamaktadır. Talihlilerin açıklanacağı tarih 3 Mart tarhinde olacaktır. Kazananların kim olduğu Sabah Gazetesi ve kampanya babası.com adresinde açıklanacaktır. Bu süre içerisinde takipte kalarak kazanan talihlinin kendiniz olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Talihliler gereken tarihlerde başvuru yapmalıdır. Asil talihlilerin başvuru günü 17.03.2022 tarihidir. Yedek talihlilerin başvuru günü 01.04.2022 tarihidir. Kazanan kişilerin bu belirtilen günlerde başvuru yapması oldukça önemlidir. Aksi taktirde kazanmış oldukları hediye geçersiz sayılacaktır. Ayağa gelen bu fırsatı kaçırmamak için tarihlere dikkat edilmesi gerekir.

Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

Daha fazla araba çekilişi için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/araba-cekilisleri/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz