Civilim Dalin Qumpara Çekilişi

0
92

Civilim Dalin Qumpara Çekilişi, Aktif Kozmetik Satış Pazarlama ve Dağıtım A.Ş. tarafından MPİ’nin 12.07.2021 tarihli ve E-24951361-255.01.02-6042 sayılı onaylı izni ile düzenlenmektedir.

Sizlerde Civilim Mağazalarından yapacağınız 30 TL’lik Dalin alışverişinize Samsung Tablet kazanma şansına sahip olacaksınız. Civilim Dalin Qumpara Çekilişine dahil olmanız için yapmanız gereken tek şey çekiliş koşullarına uygun şekilde katılım sağlamaktır.

Civilim Dalin Qumpara Çekilişi Koşulları

  • Civilim Dalin Qumpara Çekilişi 29 Temmuz 2021 ile 29 Ağustos 2021 arasında geçerlidir.
  • Çekilişe Türkiye genelinde Civil Mağazaları ve Civil internet sitesi üzerinden yapılan 30 Tl ve katları Dalin alışverişlerinde fiş-fatura-e arşiv faturasının fotoğraflarını Qumpara uygulamasına yüklemesi gerekir.
  • Qumpara Uygulaması içerisinde üye olunup öyle yüklenmelidir.
  • Qumpara Uygulaması içerisinde Dalin Civil Çekilişi kampanyasına tıklayarak katılım sağlanmalıdır.
  • Yükleme yapılan fatura- fiş fotoğrafı okunaklı ve net olmalıdır.
  • Yapılan her 30 TL’lik Dalin alışverişine 1 katılım hakkı verilmektedir. Daha fazla katılım ile çekiliş şansı arttırılabilir.
  • Qumpara uygulaması üzerinden katılım için son tarih 6 Eylül 2021 tarihidir.
  • Katılım başvurusu yapıldıktan sonra katılımcılara başarılı başvuru bilgisi iletilecektir. Eğer ki hatalı bir başvuru var ise nedeni ile birlikte başarısız katılım bilgisi iletilecektir.
dalin logo

Civilim Dalin Qumpara Çekilişi Ne Zaman Gerçekleşecek?

Çekiliş 14 Eylül 2021 tarihinde saat 10.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mahallesi Bayrak Sokak No:4-A Beyoğlu-İstanbul konumunda, noter önünde ve halka açık katılım olacak şekilde gerçekleşecektir.

Sorumluluk Reddi: Aktif Kozmetik Satış Pazarlama ve Dağıtım A.Ş ve Civil Mağazaları kampanya koşullarında düzenleme yapma hakkına sahiptir. Dolayısıyla yazımızdaki olası yanlışlıklardan sorumlu değiliz. Kampanya ile ilgili koşulları tüm koşulları bu web sitesinden  ile teyit edebilirsiniz.

Aktif Kozmetik Satış Pazarlama ve Dağıtım A.Ş’nin ve Civil Mağazaları’nın düzenlemiş olduğu bu kampanya yazısının sonuna geldik.

Daha fazla çekiliş kampanyası için: Çekiliş Kampanyaları

Diğer kampanyalarda olduğu gibi çekiliş kampanyaları da, Kampanya Babası’na anında yüklenmektedir.

Daha fazla Kampanya için Kampanya Babası’ını takip etmeyi ve kampanyayı beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Ayrıca gelmesini istediğiniz kampanyaları yorumlar kısmından veya iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz