Çiçek Sepeti İndirim Kodları ve Çiçek Sepeti Kampanyaları

0
740
Çiçek Sepeti Logo

Çiçek Sepeti İndirim Kodları ve Kullanımı

İndirim kodları müşterilerin alışveriş yaparken, ekstra kazanç elde etmelerine ve bu kazançları ile alışveriş yapmalarına imkân tanıyan kodlardır. İndirim kodları sayesinde yaptığınız alışverişlerden karlı çıkarsınız. Sonraki alışverişlerde indirim kodu oranında avantajlı olursunuz. Birçok farklı site indirim kodları ile müşterilerin cazip fiyatlar ile alışveriş yapmasına imkân tanır.
İndirim kodları belirli harflerin ve sayıların yan yana gelmesi oluşan bir dizi karakterin ilgili alana girilmesi ile kullanılır. Yani alışveriş yaparsınız, ödeme aşamasına gelirsiniz. Bu aşamada indirim kodunu ilgili kutucuğa girerek kolayca indirimlerden yararlanabilirsiniz. Farklı firmalar yüzde 30 yüzde 40 oranlarında indirim kodları ile çok cazip alışveriş imkânı sunmaktadır.

Çiçek Sepeti İndirim Kodları ve Güncel Kampanyaları

Çiçek Sepeti %20 İndirim Kodu

Çiçek Sepeti’nde %20 indirim kazandıran kupon kodu burada. “CS2020” kodunu girerek cicekpeseti.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde %20 indirim kazanın.

Çiçek Sepeti İndirimli Kitap Kampanyaları

Çiçek Sepeti’ndeki indirimli kitaplar için herhangi bir koda ihtiyaç yok. Tek yapmanız gereken aşağıdaki butona tıklamak. Tüm indirimli kitapların bulunduğu sayfayı göreceksiniz.

Çiçek Sepeti İndirimli Saat Kampanyaları

Çiçek Sepeti sitesinde birbirinden şık saatlerde %80’e varan indirimler var. Herhangi bir koda ihtiyacınız yok. Aşağıdaki butona tıklayarak direkt olarak Çiçek Sepeti’ndeki indirimli saatlere ulaşabilirsiniz.

Çiçek Sepeti İndirimli Kılıf Kampanyaları

ÇiçekSepeti.com’da size özel cep telefonu kılıflarını kaçırmayın. Kişiye özel cep telefonu kılıflarında 3 al 2 öde! Aşağıdaki butona tıklayarak gideceğiniz sayfada 3 tane kılıf alın 2 tanesini ödeyin.

Çiçek Sepeti Günün Fırsatları

Çiçek Sepeti’nde her güne özel fırsatlar var. Aşağıdaki buton yardımıyla bugüne özel fırsatları inceleyebilirsiniz. Unutmayın, fırsatlar günlük olduğu için yarın bulamayabilirsiniz.

Çiçek Sepeti İndirim Kodları Sıkça Sorular Sorular

Çiçek sepeti indirim kodları da çok popüler indirim kodları arasındadır. Çiçek sepeti vitrinlerini süsleyen binlerce farklı üründe indirim kodları uygulamaktadır. Bu ürünleri satın alarak indirim kodu edinebilirsiniz. Çiçek sepetinde yüzde 80’e varan indirimler indirim kodları sayesinde mümkün oluyor. Bu sayede birçok kullanıcı indirimlerden rahatlıkla yararlanabiliyor.
Çiçek sepetinde yaptığınız alışverişlerde indirim kodu edinmek ve bu indirim kodlarını kullanmak için alışveriş yapmanız yeterli. Alışveriş sırasında edineceğiniz harf ve rakamlardan oluşan çiçek sepeti indirim kodunu bir yerlere kaydederek kullanabilirsiniz. Sepete eklediğiniz ürüne indirim kodu eklemek için, sizden indirim kodu istendiğinde ilgili alana bu harf ve rakamları girerek indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çiçek Sepeti İndirim Kodları Nasıl Alınır?

Çiçek sepeti indirim kodlarını edinebilmek için bazı şartları sağlamış olmanız gerekiyor. Mesela bazı kampanyalarda indirim kodunu alabilmek için belirli bir seviyede alışveriş yapabilme şartı konuluyor. Örneğin 100 TL alışveriş yapan müşterilere indirim kodu hediye ediliyor. Bazı durumlarda ise herhangi bir harcama limiti konulmadan da indirim kodu hediye edilebiliyor.
Bazen özel günlerde harcama limiti olmadan indirim kodu edinmek mümkün olabiliyor. Bazen de belirli ürünlerde harcama limiti olarak ya da harcama limiti olmadan yapılan alışverişler için indirim kodu uygulanıyor. Bu konuda çiçek sepeti esnek davranarak müşterilerin indirim kodlarından maksimum seviyede yararlanabilmesine imkân tanıyor.

Çiçek Sepetinden Aldığımız İndirim Kodlarını Nasıl Kullanabiliriz?

Çiçek sepeti indirim kodları gibi özendirme ürünlerinin kullanılması ve alışverişlerde harcanabilmesi için belirli süre sınırları bulunuyor. Genellikle 1 senelik ya da 6 aylık zaman dilimlerinde promosyon olarak sizlere verilen indirim kodlarını kullanmanız isteniyor. Tabii ki bu konuda bir zorunluluk bulunmuyor. Fakat müşteriler haklarını kaybetmemek için genellikle zamanında bu indirim kodlarını kullanıyorlar.
Bunun dışında belirli bir zaman dilimi için kullanılan indirim kodları da bulunuyor. Mesela gününe özel indirim kodlarının daha dar bir zaman aralığında kullanılması gerekiyor. Bu tür farklı uygulamalar belirli günlere özel olarak uygulanıyor ve indirim kodları farklı günlerde kullanılamıyor.

Çiçek Sepetinde Hangi Ürünlerde İndirim Kodu Uygulanıyor?

Çiçek sepetinde hemen hemen her üründe indirim kodu belirli periyotlar ile kullanılıyor. Bu indirim kodları ile yüzde 10’dan yüzde 80’e varan indirimler edinmek mümkün. Çiçek sepetinde yer alan birçok üründe bulunan indirim kodları zaman zaman farklı ürünler üzerine odaklanıyor. Böylelikle müşterilerin yoğun olarak alacağı ürünlerde cazip indirimler uygulanıyor.
Cazip indirimler mesela farklı günlerde daha fazla kullanılıyor. Örneğin anneler gününde, babalar gününde ya da sevgililer gününde çeşitli indirim kodları ile müşteriler uygun fiyatlara indirimler edinebiliyorlar. Sevgilinize hediye almak ya da annenizi sevindirmek için uygun fiyatlara hediyeler almak için indirim kodlarını takip edebilirsiniz. Çiçek sepeti üyelerine iletişim bilgileri üzerinden çeşitli indirim kodu fırsatlarını haber ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz