CEPTETEB’den %50 Dijital Platform İndirimi

0
132
CEPTETEB Dijital Platform Kampanya

CEPTETEB müşterisi olanlar hiç bankaya gitmeden oyun, müzik, dizi ve film platformlarında yapacağınız harcamalarda %50 tutarında indirim kazanırsınız.

Bu kampanya dahilinde Netflix, BluTV, Bein Connect, Apple store, iTunes, Google Play, Microsoft store, Spotify, Fizy, Deezer, Youtube Premium, Xbox, Godaddy, Linkedin ve S sport plus platformlarında CEPTETEB kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerde %50 tutarında indirim kazanırsınız.

Bu kampanya 1 Ocak – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında belirtilen platformlarda CEPTETEB kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerde geçerli olacaktır.

İndirim kampanyası dahilinde günlük yaşamımızın vazgeçilmezi olan bu platformlara daha az hizmet ücreti ödeyerek bu platformlara erişebileceğiz.

Kampanyadan yararlanabilmeniz için kredi kartınıza ait kesilmiş ekstrenin en az 500 TL olması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanyadan yararlanamazsınız.

Cepteteb Logo

CEPTETEB Spotify, Netflix, Google Play ve App Store Kampanya Detayları ve Katılım Koşulları

  • Belirtilen kampanyaya 1 Ocak 2021 ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Netflix, BluTV, Bein Connect, Apple store, iTunes, Google Play, Microsoft store, Spotify, Fizy, Deezer, Youtube Premium, Xbox, Godaddy, Linkedin ve S sport plus üzerinden CEPTETEB kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerde geçerlidir.
  • Fizy üyeliğiniz operatörünüz üzerinden faturalandırılıyorsa bu kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya uygulama marketleri olan Play store ve App store üzerinden fizy uygulamasına CEPTETEB kredi kartını tanımlayarak yapabileceğiniz işlemlerde geçerli olacaktır.
  • Kampanyaya yalnızca CEPTETEB müşterileri katılabilecekler.
  • Kampanya kapsamında her bir CEPTETEB müşterisi aylı olarak en fazla 15 TL, yıllık olarak en fazla 100 TL indirim kazanabilir.
  • CEPTETEB kredi kartınızla bu kampanya kapsamında yapacağınız harcamalar, 5 gün içerisinde CEPTETEB kredi kartına %50 şekilde iade edilir.
  • Kampanyadan sanal kartlarınızla yararlanabilirsiniz. CEPTETEB ek kartlarınızla bu kampanyadan yararlanabilirsiniz burada da en fazla 15 TL yıllık 100 TL kazanabilirsiniz.
  • Kampanyadan yararlanabilmeniz için ekstrenizin en az 500 TL olması gerekmektedir.
  • TEB, bu kampanya dahilinde satın alacağınız ürün ya da hizmetlere ilgili yaşayacağınız sorunlarda sorumluluk almamaktadır. Kampanya kapsamında alacağınız ürünlerle ilgili sorunlarınızı uygulamanın veya ilgili şirketin destek ekibiyle çözmeniz gerekmektedir.
  • TEB bu kampanyayın koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz