Cepteteb Davet Kodu Kampanyası

0
819
Cepteteb Logo

Cepteteb davet kodu ile indirim kazanmanız mümkün hale geliyor. Aldığınız kodu 2 arkadaşınıza atarak onların da üye olmasını sağlarsanız, sanal marketlerde, alışveriş sitelerinde, Vodafone ve Migros gibi birçok platformda indirim veya bonus kazanabilirsiniz. Belirli tarihlerde yapılan kampanyalara katılmak için davet koduna sahip olmanız yeterli olacaktır.

Bu kodlar yalnızca bir kez kullanılabilir ve yalnızca bir kez indirim kuponu kazanabilirsiniz. İndirim kuponlarını kullanabilmek için, üye yaptığınız kişilerin her biri için kısa mesaj almanız ve kuponunuzun aktif hale geldiğinden emin olmalısınız.

Cepteteb Davet Kodu

Cepteteb davet kodu arıyorsanız en doğru yerdesiniz. GÜncel davet kodunu hem 2020 hem de 2021 yılında kullanabilirsiniz.

İşte güncel Cepteteb davet kodu: 14887775

Cepteteb Davet Kodu Nasıl Alınır?

Cepteteb davet kodu alabilmek için internet şubesi veya mobil şubeye girmeniz yeterlidir. Bu kodu, üye yapmak istediğiniz kişilere göndererek indirim kuponlarınızı aktif hale getirebilirsiniz. Bunun olabilmesi için de kodu kullanacak kişilerin, başvuru formunu doldururken “davet kodu” adlı kısma bu kodları girmeleri gerekir. 2 kişinin sizin davet kodunuzu kullanarak üye olması durumunda alacağınız kısa mesaj ile, üye olduklarından emin olabilirsiniz ancak kazandığınız kuponların aktif olabilmesi için uygulamaya girerek “aktif et” demeniz gerekir.

Teb Davet Kodu Kullanmanın Avantajları

Cepteteb davet kodu ile alışverişlerinizde daha az ücret ödeyerek daha fazla ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Kolay şekilde kazanacağınız indirim kuponları için yalnızca davet kodu almanız yeterli oluyor. Kısa mesaj ile de bilgilendirme alarak, kaç kişiyi üye yaptığınızı en kısa sürede öğrenebilir ve indirim kuponunuzun ne zaman aktif olacağından haberdar olabilirsiniz. 100 TL’ye kadar indirim sağlayabilen bu davet kodları, her yeni hesap başvurusunda bir kez kullanılabilir ve kampanya tarihi bittiğinde davet kodları da indirim kuponları da kullanılamaz.

Bunu kullanabilmek için de uygulamayı girdiğinizde indirim çekleri sekmesinden kuponlarınızı doğrulatabilir ve alışverişlerinizde indirim sağlayabilirsiniz.

Yapılan kampanyalar bazı şartlara sahiptir ve katılabilmeniz için bu şartları sağlamanız gerekir. Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını da kabul etmiş olur. Davet kodu alamıyorsanız veya indirim kuponunuzu kullanamıyorsanız, uygulamadaki iletişim numarası veya mail adresinden iletişime geçebilir, soru ve önerilerinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca bu kampanya süresince, kampanyayı yapan kurum değiştirebilir, iptal edebilir veya başka bir kampanya yerine kullanabilir.

Cepteteb davet kodu yazımızın burada sonuna geldik. Sorularınızı ve düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz