CardFinans Petlas’ta 8 taksit Kampanyası

0
127

petlas çekiliş

30 Haziran 2021 tarih zamanına dek CardFinans kredi kartları kullanılarak ya da Artı Paket’e dahil olacak olan CardFinans Fix ile anlaşmalı olan Petlas üye işyerleri üzerinde QNB Finansbank POS’ları kullanılarak yapılacak olan 100 TL ve üzerlerindeki alışverişleriniz için peşin fiyatına 8 taksit seçeneği fırsatı!

qnb logo

CardFinans Petlas’ta 8 taksit Kampanya Koşulları

  • 30 Haziran 2021 tarihine dek CardFinans kredi kartlarınız ya da Artı Paket’e dahil olan CardFinans Fix ile anlaşmalı olan Petlas üye işyerleri üzerinde QNB Finansbank POS’ları kullanılarak yapılacak olan 100 TL ve üzerlerindeki alışverişleriniz için peşin fiyatına 8 taksit seçeneği sunulacaktır.
  • 100 TL ve üzerlerindeki 2 taksitli olan alışverişlere kart hamilini vermiş olduğu istek üzerine +6 taksit seçeneği sunulacaktır.
  • Kampanya fırsatlarına bütün HSBC Advantage Kredi Kartları ve QNB Finansbank Kredi Kartları dahildir.
  • Kampanyadan yararlanmak adına işlemler kesinlikle QNB Finansbank POS üzerinden geçmelidir.
  • QNB Finansbank Ticari kredi kartları kampanya kapsamındadır. CardFinans Fix sahipleri ise CardFinans Fix ‘’ ARTI PAKET ‘’ içerisine dahil olmaları halinde +6 taksit seçeneği bulunan kampanyadan yararlanabilecektir.
  • CardFinans Fix ‘’ ARTI PAKET ‘’ ücretinin bütün vergiler dahil olacak şekilde aylık fiyatı 10 TL’dir. Ayrıca CardFinans Fix kartı üzerinden bu fiyatlandırma tahsil edilecektir. CardFinans Fix Artı Paket içerisine dahil olmak ve bu konu hakkında bilgi edinmek adına 0 850 222 0 900 numarasını arayabilirsiniz.
  • Artı taksit kampanya fırsatlarından yararlanılması durumunda bu kampanya fırsatlarının kapsamında yapılacak olan harcamalar adına ticari kredi kartının harcama taksitlendirme ve harcama vadelendirme; bireysel kredi kartının taksit harcama ve kolay öteleme özelliklerinden faydalanılamaz.
  • Banka karları, Artı Paket içerisine dahil olmayan Enpara kredi kartları, CardFinans Fix’ler ve ParaPuan kullanılarak yapılacak olan alışverişler artı taksit kampanyasının içerisine dahil değildir.
  • Üye taksit ve marka bilgile ile kampanya fırsatları içeriklerinde meydana gelebilecek olan değişikliklerin internet adresimize yansıtılmasında kısa bir süre için gecikmelere olabileceği konusu göz önünde bulundurulmalıdır.
  • Kampanya fırsatları kapsamında Petlas üye işyerlerinden alınan ürünler ile alakalı olarak yaşanabilecek herhangi bir itiraz, şikayet ve sorunlar ilgi Petlas üye işyerinin 0312 309 30 30 şikayet hattı üzerine iletilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz