CardFinans Online Alışverişlere Ek 3 Taksit

0
212

CardFinans ile anlaşmalı iş yerlerinde Ağustos 2020 dönemi boyunca online olarak gerçekleştireceğiniz 100 lira ile 30.000 lira arasındaki taksitli harcamalara ek 3 taksit imkanı sağlanacaktır.

Kampanyaya katılım sağlamak ve kampanyada kazanç elde edebilmek için detaylara göz atmalısınız.

Kampanya Detayları:

  • Kampanya üzerinden kazanç elde edebilmek adına 1 Ağustos 2020 ile 31 Ağustos 2020 günleri arasında QNB Finansbank POS’ları üzerinden anlaşmalı iş yerlerinde gerçekleştirilecek olan 100 – 30.000 lira arası miktarlardaki harcamaların taksitli olarak yapılması halinde otomatik olarak ek 3 taksit yapılacaktır.
  • Yasal düzenlemeler gereğince Bireysel kredi kartları kullanılarak alkollü içecek, ofis malzemeleri, kozmetik, yemek, akaryakıt, yemek, telekomünikasyon, basılı ya da külçe halindeki altın alışverişleri vb. işlemlerde taksitli satış gerçekleştirilememektedir.
  • ParaPuan harcaması şeklinde ya da banka kartları ile gerçekleştirilen harcamalardan ek taksit hakkı elde edilemez.
  • Kampanyadan yararlanılması durumunda bu kampanya kapsamı içerisinde gerçekleştirilen işlemlerde bireysel kredi kartının harcama öteleme ya da taksit kolay harcamalarını kullanarak taksit işlemi yapılamaz. Ticari kredi kartının ödeme vadelendirme ve harcama taksitlendirme işlemlerinde faydalanılamaz.
  • Satın alınan ve kampanya kapsamı içerisinde yer alan ürünler ile ilgili meydana gelebilecek herhangi bir problem durumunda itiraz etme, sorun bildirme veya şikayet bildirme gibi işlemler için üye işyerinin kendi şikayet hattına ulaşılmalıdır.

Üye işyerlerinin bazılarında Covid 19 salgını nedeni ile geçici süreliğine kapalı olması ya da kapanacak olması söz konusu olabilir. Bu durumlarda iş yeri açıldığı takdirde belirtilen süre içerisinde kampanyadan kazanç elde edilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz