CardFinans Ödemelerinize Faiz Olmadan 3 Taksit!

0
396

cardfinans-faizsiz-3-taksitKampanyaya katılım sağlayan müşterilere, 3 ay boyunca CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartları ile yapacakları 100-3.000 TL arası tek çekim harcamalarda ücretsiz, faiz olmadan 3 taksit fırsatı

Kampanya Detayları

Kampanyaya son katılım tarihi 31 Ağustos 2020 günüdür.

Kampanyaya, bankaya kayıtlı cep telefonu numarası üzerinden harcama öncesinde TAKSIT yazıp 2273’e SMS iletilmesi veya Çağrı Merkezinden kayıt yaptırması gereklidir.

2273’e iletilen her SMS, operatörün kendi tarifesi üzerinden tek mesaj şeklinde ödenir.

Kampanya katılım sağlanan tarihi takip eden 3 ay boyunca geçerli şekildedir.

CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartları kullanılarak yapılan harcamalardan 100-3.000 TL arası, taksitin yasak olduğu sektör dışında gerçekleştirilen tek çekim harcamalara otomatik olarak ücretsiz, faiz olmadan 3 taksite bölünür.

Yasal nedenlerden dolayı yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama, kozmetik, kuyum, ofis malzemeleri ile yurt dışı harcamaları; hediye kartı kullanımı ve hediye çeki ile yapılan ödemelerde taksit yapılamaz.

Kampanyadan yalnızca bireysel kredi kart kullanıcıları yararlanabilir. Ek kartı olan müşterilerin bu kartları ile yaptıkları harcamalar da 3 taksite bölünür.

Enpara ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları kullanılarak gerçekleştirilen harcamalar kampanya kapsamında değildir.

Kampanya, başka bir taksit kampanyası ile birleştirilemez.

Nakit çekim işlemlerinde ParaPuan ile yapılan ödemeler, iade, fatura ödeme ve talimatları kampanya kapsamında değildir.

QNB Finansbank üye iş yeri olsun, olmasın tüm işlemler kampanyaya dahildir.

Kampanyaya dahil şekilde satın alınan ürünler ile ilgili olarak yaşanabilecek her türlü problem, itiraz ve şikâyetler ilgili durumlardan üye işyerlerinin şikâyet hattına ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz