CardFinans ile N11’de 50₺ ParaPuan

0
88
n11 CardFinans Kampanya

CardFinans bireysel kredi kartlarınızla 16 Mayıs 2021 ile 31 Mayıs 2021 tarihleri süresinde n11.com internet adresi üzerinden belirlenmiş ürünlerde tek seferde yapacak olduğunuz 500 TL ve üzerlerindeki ilk alışverişlerinize 25 TL hediye.

Ayrıca 1.000 TL ve üzerlerindeki ilk alışverişlerinize de 50 TL değerinde olan haziran ayı sonuna dek geçerli olan Para Puan hediye! 

Üstelik bunların tamamı peşin fiyatına 6 taksit seçeneği fırsatıyla!

ParaPuan kampanyasına katılım sağlamak adına UGURLU yazarak, 2273’e SMS gönderin. Vodafone TL Yükleme, Yatırımlık gümüş & altın, Sim Kart ve hat, Türk Telekom Mobil Lira Yükleme, Toplu Satış, Toptan Satış, Özel Satış, Uçak Bileti ve Fırsat kategorileri üzerinden yapılacak olan alışverişlerin hiçbiri ParaPuan kampanya fırsatlarına dahil değildir.

CardFinans 50 TL ParaPuan

CardFinans N11 Kampanya Detayları

  • 16 Mayıs 2021 ile 31 Mayıs 2021 tarihleri süresinde CardFinans bireysel olan kredi kartlarınızla ya da Artı Kampanya fırsatlarına dahil olan CardFinans Fix aracılığıyla www.n11.com internet adresi üzerinden tek seferde yapılacak olan taksitli ya da peşin 500 TL ve üzerlerindeki ilk alışverişinize 25 lira ya da 1.000 TL ve üzerlerindeki ilk alışverişlerinize de 50 lira değerinde bir ParaPuan hediye edilecektir.
  • ParaPuan kampanyasına katılım sağlamak adına UGURLU yazarak, 2273’e SMS gönderin. Kampanya fırsatlarına katılım adına gönderilen her SMS miktarı, operatörlerin kendilerine ait olan mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Banka kartları, ticari kartlari Miles & Smiles kredi kartları, sanal kartlar, Artı Kampanya fırsatlarına dahil olmayan CardFinan Fix aracılığıyla yapılacak olan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılacak olan ParaPuan kampanya fırsatlarına dahil değildir.
  • Kampanya fırsatlarından ödül kazanılması halinde ParaPuan geri alım tarihine dek Artı Kampanya asla iptal edilemez.
  • Bireysel olan kredi kartı sahipleri de ParaPuan kampanya fırsatlarından müşteri bazında yararlanabilecekler. Bir müşteri bir kredi kartı kullanarak yalnızca bir kez kampanya fırsatlarından yararlanabilecektir. Ayrıca en fazla da 50 lira değerinde bir ParaPuan kazanacaktır.
  • Kazanılacak olan ParaPuan’lar, değerli olan ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
  • Ek kartlar kullanılarak yapılacak olan işlemler asıl kartların sahibince yapılmış şekilde sayılacaktır. Ayrıca kazanılan ParaPuanlar asıl karta yüklenecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz