CardFinans Hepsiburada’da Peşin Fiyatına 3 taksit Kampanyası

0
130
hepsiburada kampanya

CardFinans hesabınız ile Hepsiburada mağazası üzerinden Nisan ayı boyunca yapacağınız her 200 TL ve üzeri alışverişlerde peşin fiyatına 3 taksit fırsatı sizi bekliyor.

finansbank logo

CardFinans Hepsiburada’da peşin fiyatına 3 taksit Kampanya Koşulları

CardFinans hesabı olan kişilerin katılabileceği kampanyada bazı koşullar bulunmaktadır. bu kurallara uymayan kişiler taksitlendirme kampanyasından yararlanamazlar. CardFinans Hepsiburada Peşin Fiyatına 3 Taksit Kampanya Koşulları:

 • Kampanyadan yararlanmak için 1 Nisan 2021 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında QNB Finansbank POS cihazlarından CardFinans ile yapacağınız alışverişlerde kampanyadan yararlanabilirsiniz. Peşin fiyata ek bir ücret ödemeden 3 taksit ile ödemenizi yapabilirsiniz.
 • Kampanya vade farksız taksitlerde ve taksit kısıt olmayan ürünlerde geçerli olmaktadır.
 • 200 TL altında bulunan alışverişlerinizde taksitlendirme yapamazsınız.
 • Alışverişlerde taksit miktarı şu şekildedir:
 1. 200 TL – 450 TL aralığında yaptığınız alışverişlerde en fazla peşin fiyata 3 taksitlendirme yapabilirsiniz.
 2. 450 TL – 900 TL aralığında yaptığınız alışverişlerde en fazla 6 taksitlendirme yapabilirsiniz.
 3. 900 TL ve üzerinde yaptığınız alışverişlerde en fazla 9 taksitlendirme yapabilirsiniz.
 • Aşağıda yer alan ürünlerden birini satın aldığınız zaman, 3 taksidin üzerindeki taksitlendirme isteklerinizde vade farkı uygulanır. Ürünler:

Ankastre setler, aspiratör, beyaz yedek parçaları ve aksesuarları, beyaz eşya paketi, buzdolabı, bulaşık makinası, çamaşır makinası, davlumbaz, çeyiz seti, derin dondurucu, fırınlar, beyaz eşya ek güvence paketler, hava perdeleri, ısıtma ve soğutma için yedek parçalar, kombi, klima, kurutma makinası, ocak, mikrodalga fırın, soğutucular, su sebili, soba ve ısıtıcılar, şofben, termoboyler, televizyon ve vantilatör alışverişlerinde 3 taksitten fazla taksitlendirme yaparsanız vade farkı uygulanacaktır.

 • ParaPuan kullanılarak yaptığınız alışverişler için taksit kampanyasından yararlanmanız mümkün değildir.
 • CardFinans peşin fiyatına 3 taksit kampanyasından faydalandığınız zaman kampanya içerisinde yaptığınız harcamalarda kredi kartının ek vadelendirme ve harcama taksitlendirme seçeneklerinden yararlanamazsınız. Bireysel kredi kartlarında da “taksit kolay” ve “harcama öteleme” özellikleri yararlanılamaz.
 • Kampanyaya katıldığınızda marka, taksit ve kampanya içerikleri için değişiklikler olabileceğini kabul etmiş sayılırsınız. Bu değişikliklerin internet sitesine yansıtılmasında kısa sürede olsa gecikmeler olabilir. Kullanıcı bunun bilincinde olarak hareket etmelidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz