CardFinans Harcama Öteleme Kampanyası

0
97
öteleme kampanya

İhtiyaçlarınızı bekletmeye almayın, şimdi alın ve 2 ay sonrasında ödemeye başlayın! Nisan ayının sonuna dek QNB First ve CardFinans bireysel kredi kartları kullanılarak taksit yasaklı olan sektörler haricinde 100 ile 3.000 TL arasındaki tek çekim olan alışverişleriniz faizsiz olacak şekilde 2 ay sonraki ekstrenize öteleme yapılsın!

finansbank logo

CardFinans Harcama Öteleme Kampanya Koşulları

  • CardFinans Harcama Öteleme Kampanyası Nisan ayının sonuna dek geçerli olmaktadır. Bu tarihten sonra katılım sağlayan kişilerin katılımları geçersiz sayılacaktır.
  • Kampanya fırsatlarına, bankamız üzerinde kayılı olan cep telefonlarınız üzerinden harcama yapmadan hemen önce 2273’e ODUL yazıp SMS gönderimi sağlayarak, Cep Şubesinde ya da Çağrı Merkezimiz üzerinden kayıt olabilirsiniz. 2273’e gönderilecek olan her SMS, kişinin kendi tarifesi üzerinden 1 tane kısa mesaj olacak şekilde ücretlendirilecektir.
  • Öteleme yapılan işlemler için ekstra bir faiz alınmayacaktır. QNB Finansbank üyelerinin iş yeri olsun veya olmasın bütün işlemler kampanya fırsatları kapsamının içerisindedir.
  • Yurt dışı işlemler, nakit çekim işlemleri, fatura talimatları ve ödemeleri kampanya fırsatlarına dahil değildir. Yasal düzenlemeler gereğince alkollü içecek, gıda, yemek, kuyum, doğrudan pazarlama, akaryakıt, telekomünikasyon, kozmetik ofis malzemeleri, elektronik, seyahat acenteleri, hava yolları, yurt dışı alışverişleri, hediye kartı, konaklama ve hediye çeki alım işlemlerinde öteleme yapılmamaktadır.
  • Miles & Smiles QNB Finansbank ve Enpara.com kredi kartları kullanılarak yapılacak olan harcamalar kampanya fırsatlarına dahil değildir.
  • Her müşteri kampanya fırsatlarına sadece bir defaya mahsus olacak şekilde katılım gösterebilir.
  • Kampanya kapsamı içerisinde satın alınan ürünlerle alakalı olarak yaşanabilecek olan her türlü itiraz, şikayet ve sorunlarla alakalı üye iş yerlerinin şikayet hatları üzerine iletilebilir.

CardFinans Harcama Öteleme Kampanyası Katılım Tarihi En Son Ne Zaman?

CardFinans Harcama Öteleme Kampanyası Nisan ayının sonuna dek geçerli olmaktadır. Bu tarihten sonra katılım sağlayan kişilerin katılımları geçersiz sayılacaktır. Sizde CardFinans Harcama Öteleme kampanyasının ayrıcalıklarından faydalanmak istiyorsanız Nisan ayının sonuna kadar kampanya koşullarını yerine getirin ve kampanya fırsatlarına katılım sağlayın. Böyle yapacak olduğunuz alışverişlerinizin ilk ödemesi 2 ay sonraki ekstrenize yansısın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz