CardFinans GittiGidiyor’da Peşin Fiyatına 3 Taksit Kampanyası

0
117
gittigidiyor kampanya

CardFinansınız ile GittiGidiyor üzerinden Nisan ayı sonuna dek yapacak olduğunuz 300 TL ve üzerlerindeki, alışverişlere peşin fiyatına 3 taksit seçeneği fırsatı! 

Kampanya fırsatları 1 Nisan 2021 ile 30 Nisan 2021 tarihleri süresinde geçerli olacak şekilde düzenlenmiştir. Kampanya yalnızca müşteri odaklıdır.

finansbank logo

CardFinans GittiGidiyor’da peşin fiyatına 3 taksit Kampanyası Koşulları

  • Kampanya fırsatları kapsamında 1 Nisan 2021 ile 30 Nisan 2021 tarihleri süresinde QNB Finansbank POS üzerinden CardFinans kullanılarak yapılacak olan 300 TL ve üzerlerinde alışverişlerinize peşin fiyatına 3 taksit seçeneği sunulacaktır.
  • Vade farksız taksitler, herhangi bir taksit kısıtı olmayan ürünler için de geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanılması durumunda bu kampanya fırsatları kapsamında yapılacak olan harcamalar adına ticari kredi kartının harcama taksitlendirme ve harcama vadelendirme , bireysel kredi kartının taksit harcama ve kolay öteleme özelliklerinin herhangi birinden faydalanılamaz.
  • Üye marka, kampanya fırsatları ve taksit içeriklerinde meydana gelebilecek olan değişikliklerin internet adresimize yansıtılmasında kısa vadeli gecikmeler yaşanabileceğinden dolayı bu konu göz önünde bulundurulmalıdır.
  • GittiGidiyor’un sunmakta olduğu diğer kampanyalar adına detaylı bilgiyi gittigidiyor.com internet sitesi üzerinde bulabilirsiniz. QNB Finansbank A.Ş’nin kampanyalar hakkında herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Kampanya fırsatları kapsamında GittiGidiyor üzerinden satın alınan ürünler ile alakalı olarak yaşanabilecek her türlü itiraz, şikayet ve sorunlar GittiGidiyor’un 0850 252 32 29 numarasına ait olan müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.
  • QNB Finansbank A.Ş; kampanyaya ait olan hususlar içerisinde herhangi bir değişiklik yapma, geçerlilik tarihleri süresinde değişiklik yapma, kampanyayı geçici ya da tamamen durdurma hakkını elinde saklı tutar.

CardFinans GittiGidiyor’da Peşin Fiyatına 3 Taksit Kampanyası Katılım Tarihi En Son Ne Zaman?

CardFinans GittiGidiyor’da Peşin Fiyatına 3 Taksit Kampanyası 1 Nisan 2021 ile 30 Nisan 2021 tarihleri süresinde geçerli olacaktır. Bu tarihten sonra katılım sağlayan kişilerin katılımları geçersiz sayılacaktır. Sizde CardFinans GittiGidiyor’da Peşin Fiyatına 3 Taksit kampanyasının ayrıcalıklarından faydalanmak istiyorsanız 30 Nisan 2021 tarihinin sonuna kadar kampanya koşullarını yerine getirin ve kampanya fırsatlarına katılım sağlayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz