Calgon Çekilişi Katılım Koşulları&Detayları

0
192
Calgon Tablet

Calgon çekilişi ile birbirinden güzel hediyeler sizin olsun. Sizler için Calgon çekiliş koşullarını ve dikkat edilmes gereken detayları hazırladık.

Kampanyaya katılmakta olan marketler içerisinden yapılan her 50 TL’lik Marc, Calgon, Lysol, AirWick, Vanish, Woolite ve Cillit Bang markalı ürün alışverişleri sizlere 1 çekiliş hakkı kazandırmaktadır.

Çekilişe katılım sağlayabilmek için Qumpara adlı uygulama üzerinden alışveriş faturası fotoğrafının gönderilmesi gerekmektedir. Qumpara uygulaması akıllı telefon içerisinde yer alan uygulama mağazasından indirilebilmektedir.

Kampanyayı kazanan kişilerin listesi açıklana dek alışveriş faturası saklanmalıdır. Alışveriş sırasında farklı ürünler de alınabilmektedir.

Önemli olan kısım fatura içerisinde 50 TL’lik harcamanın bu markalara ait ürün olması gerekmektedir. Çekilişe birçok firma altında bazı markalara katılmaktadır. Her ne kadar alışveriş yapsanız da alışveriş faturanız içerisinde bu markalara ait 50 TL’lik bir alışveriş için 1 tane çekiliş hakkı kazanırsınız. 

Çekilişi Katılım Tarihi En Son Ne Zaman?

Çekilişe en son katılım tarihi 15 Nisan 2021 tarihidir.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin yapılacağı tarih 5 Mayıs 2021 olup çekiliş sonucu kazanan kişiler 11 Mayıs 2021 tarihinde Kampanya Babası sitesinde açıklanacaktır. Çekilişi kazanan talihlileri Kampanya Babası Instagram sayfasından da takip edebilirsiniz.

Kazanan kişiler sonuçların açıklanmasının ardından 15 günlük bir süreç içerisinde kimliklerini çekilişin organizasyonunu  yapan firmaya göndermeleri gerekmektedir. Aksi halde çekiliş hakları yedek talihlilere geçer ve yedek talihliler için de 15 günlük bir süre başlar.

Yedek talihliler de 15 günlük süreç içerisinde kimliklerini çekilişin organizasyonunu yapan firmaya göndermeleri gerekmektedir. 

Çekiliş Sonucunda Verilecek Hediyeler Nelerdir?

50 kişiye Arçelik Kahve Makinesi K 3300

50 kişiye Arçelik Blender Seti K 1261

50 kişiye Arçelik Çay Makinesi K 3283

25 kişiye Arçelik Çamaşır Makinesi 7103 DY

Kampanyaya Katılan Marketler Hangileridir?

Altunbilekler, Ak Uğur, Çetinkaya, Altun, Biçen, Çağdaş, Cergibozanlar, Çağrı, Namlı, Furpa, Gürmar, Groseri, Kilpa, Hakmar, Oli Center, Kim, Özdilek, Onur, Özkuruşlar, Özhan, Snowy, Seyhanlar, Simge, Yunus ve sarıyer marketleri kampanyaya katılım sağlamaktadırlar.

Çekilişin kazananlarını, canlı yayın çekiliş sonuçlarını Kampanya Babası youtube kanalından da izleyebilirsiniz. Ayrıca Kampanya Babası youtube kanalına abone olarak ileriki zamanlarda gerçekleşecek pek çok kampanyaları erkenden görebilme fırsatını kaçırmazsınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz