Çağdaş Market Çekilişi

0
245
Çağdaş Market Çekilişi

Çağdaş market çekiliş yazımıza hoş geldiniz.

Çağdaş Marketler, Ankara ve Eskişehir illerinde şubesi bulunan bir marketler zinciridir.

Çağdaş Marketlerden yapacağınız her 75 TL ve üzeri alışverişler sizlere 1 çekiliş hakkı kazandıracaktır. Bu 75 TL’lik alışverişi tek seferde yapmanız doğrultusunda 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Aynı gün içerisinde farklı farklı yapacağınız toplamı 75 TL olan alışverişler veya farklı gün içerisinde yapacağınız toplamı 75 TL olan alışverişler sayılmayacaktır. Çekilişin ana kuralı olarak belirtilen bu kural tek seferde yapılan 75 TL ve katları olarak belirlenmiştir.

Çağdaş Market Çekiliş Katılım Şartları Neler?

Çağdaş Market Logo

Çağdaş Market çekiliş katılım şartları aşağıdaki maddelerde belirtilmiştir.

  • Ankara ve Eskişehir illerinde bulunan 123 adet olan bütün Çağdaş Marketlerden tek seferde yapacağınız her 75 TL’lik alışveriş 1 çekiliş hakkı kazandıracak.
  • Çekilişe katılmanız için Çağdaş Kart sahibi olmanız gerekmektedir. Çağdaş Market kartı ile 75 TL ve üzeri 1 alışveriş yaptığınız zaman 1 çekiliş hakkı kazanırsınız.
  • Çağdaş Marketlerinde bulunan müşteri bilgisayarları üzerinden Çağdaş Kartınızı okutarak çekiliş bilgilerinizin bulunduğu bilgisayar çıktısını almanız gerekmektedir. Bu çıktı üzerinde Çağdaş Kart numaranız, çekiliş katılım numaranız, adınız ve soyadınız, doğum tarihiniz, adresiniz, telefon numaranız ve kampanya bilgileriniz bulunmaktadır.

Çekilişe son katılım tarihi ve saati 08.04.2021 20:00 olarak belirtilmiştir. Çağdaş Kartınız ile en geç 09.04.2021 tarihinde, saat 19:00’a kadar da çekiliş çıktısını müşteri bilgisayarınızdan almanız gerekmektedir.

Bu kampanya içerisinde tütün ve tütün ürünleri, alkollü içecekler, Çağdaş Kart puanları ve hediye çekleri çekiliş hakkı kazandırmaz.

Bu kampanya Milli Piyango İdaresinin izni dahilinde yapılmaktadır.

Çağdaş Market Çekiliş Ödülleri Neler?

Çağdaş Market çekiliş ödüllerinde 3 tane araba vermektedir.

Çekilişte verilecek araba;

  • 3 kişiye 2020 model Citroen C3 olarak belirlenmiştir. Arabanın piyasa değeri de vergiler dahil 200.000 TL ortalamasında.

Çağdaş Market Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişe son katılımlar 8 Nisan 2021 tarihinde ve saat 20:00’a kadar yapılmaktadır. Onun haricinde Çağdaş Kart’ınız ile 9 Nisan 2021 tarihinde 19:00’a kadar müşteri bilgisayarlarından çekiliş belgesini çıkarmanız gerekmektedir.

Çekiliş son katılımın üzerinden 1 hafta geçmesi sonucunda açıklanacaktır. Yani Çağdaş Marketler zinciri bu tarihi 15 Nisan 2021 tarihinde yapacağını açıklamıştır. Çekiliş yapıldıktan 4 gün sonrasında 19 nisan 2021 tarihinde Kampanya Babası üzerinden çekilişin sonuçları açıklanacaktır. Çekiliş sonuçları Kampanya Babası’ın yanı sıra Çağdaş Market Instagram hesabından da yayınlanacaktır.

Çekilişi kazanan kişilerin 15 gün içerisinde kimliklerini organize eden firmaya göndermesi gerekmektedir. 15 gün içerisinde göndermemeleri durumunda yedek talihlilere sıra geçecek ve yedek talihliler için 15 günlük yeni bir süreç başlayacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz