Burn Araba Çekilişi

0
16

Burn çekilişi kapsamında muhteşem hediyeler talihlilerini bekliyor. Burn çekilişine katılmak isteyen kişiler üzerinde kampanya görseli bulunmakta olan 250 ml ve 500 ml ürünlerin açma halkalarında olan kod sayesinde çekilişe katılmaya hak kazanıyor. Sizde bu fırsattan yararlanmak için, kampanyalı ürünlerden alarak hediyeye sahip olabilirsiniz.

Çekiliş Sonucunda Verilecek Hediyeler Nelerdir?

Burn çekilişi kapsamında kazanan 1 kişiye 2021 model Fiat 500 S9 marka  sport otomobil verilecektir.  Otomobilin üncel fiyatı ise 211.500 TL değerinde olmaktadır.  Eğer sizde son model olan bu otomobile sahip olmak istiyorsanız hemen çekilişe katılım sağlayabilirsiniz.

Çekilişe Katılım Koşulları Nelerdir?

Çekilişe kaatılım sağlamak isteyen kişilerin bilmesi ereken birkaç koşul vardır. Çekilişe katılmak isteyen kişiler kampanyalı görseli bulunan Burn ürünlerinin açma halkalarında bulunan kodu www.burnenrgy.com/ fiat500 adlı siteye göndererek katılabilirler. 250 ml paketler için 1 çekiliş hakkı kazanabiliyorken, 500 ml paketler için ise 2 çekiliş hakkı elde edilmektedir. Kazanan kişilerin açıklandığı zamana kadar halkaları saklamanız gerekir. Ürünü kullandıktan sonra açma halkasını atmayınız. Oldukça gerekli bir malzemedir. Çekilişte şansınızı artımak istiyorsanız daha çok ürün alabilir ve çekiliş hakkı elde edebilirsiniz.

Çekiliş Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişi kaçırmak istemeyen kişiler için son katılım tarihi 31.12.2021 tarihidir. Bu tarih kadar çekilişe katılım sağlayabilmek mümkündür. Bu tarihten sonra yapılan başvurular değelendirmeye alınmayacaktır. Son katılım tarihi en çok dikkat gerektiren konudur.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekiliş 12.01.2022 tarihinde gerçekleşecektir. Kazanan talihlilerin açıklanacağı tarih ise 14.01.2022 tarihidir. Kazanan talihli 15 gün içerisinde bilgilerini çekiliş yapan firmaya iletmelidir. 15 günlük süre içerisinde herhangi bir iletişim söz konusu olmaması durumunda kazanan talihlinin yerine hediye hakkı yedek talihliye geçer. Kırk yılda bir geçekleşen bu fırsatı kaçırmamak için sürekli takipte olmalısınız. Kazanıp kazanmadığınızı konrtol etmelisiniz.

Bu aracı kazanmanız durumunda bir miktar vergi borcunuz oluşacaktır. Aracı alan kişinin toplam veri borcu 40.759 TL olmaktadır. Aracı alması durumunda bu vergiyi ödemesi gerekecektir. Ödenecek vergi aracın piyasa değeri ile yakından ilişkili bir konudur.

Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz