Burger King İmzali Forma Çekilişi

0
193
Burger King Logo

Burger King siparişi verilebilecek olan tiklagelsin internet adresinden ya da mobil uygulaması kullanılarak Lezzetler Ligi menüsünün siparişini vererek sizde çekilişe katılım sağlayabilirsiniz.

Eğer ki üyeliğiniz bulunuyorsa bilgilerinizin güncellemeesini yapmayı ve isim soyisim bölümünün kimliğinizdeki ile aynı olmasına dikkat ediniz.

Çekilişe 18 yaşından küçük kişilerin katılımı kesinlikle kabul edilmeyecektir. Kazanan talihli kişilerin sonuçlar açıklanıncaya dek fişlerini saklaması gerekir. Kişinin çekilişi kazanması halinde şifreli fişler sizden geri istenilecektir.

Kampanya TAB GIDA Ticaret ve Sanayi A.Ş ismine MPİ’nin 25 Şubat 2021 tarihli olan 58259698-255.01.02-E.1352 sayısında olan izin ile beraber Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.

1 Mart 2021 ile 31 Mart 2021 tarihlerinde Türkiye geneli içerisindeki TAB GIDA Ticaret ve Sanayi A.Ş’nin bünyesi altında olan Tıkla Gelsin uygulamasını Android ya da İOS telefonlarınıza ücretsiz bir şekilde indirip veya tiklagelsin.com internet adresi üzerinden adres, doğum tarihi, ad-soyad, telefon bilgileri ile beraber uygulamaya üye olma işlemini tamamladıktan sonra uygulama üstünden Burger King’e ait olan Lezzetler Ligi Menülerinden bir tanesini sipariş vererek satın alma işlemini yapan müşterilere 1 tane çekiliş hakkı verilmektedir.

Çekilişe katılımda sunulacak olan bütün bilgilerin doğruluğu, ispatı ve yeterliliği kullanıcın sorumluluğu altındadır. Mükerrer olan şifre gönderimleri iptal edilecek ve ilk gönderilen şifreli katılımlar geçerli sayılacaktır.

Çekiliş Sonucu Hangi Hediyeler Verilecek?

100 kişiye Takımın İmzalı Forması hediye edilecektir.

Çekilişe Katılım Tarihi En Son Ne Zaman?

Çekilişe katılım sağlayabilmek için en son tarih 31 Mart 2021’dir. Bu tarihten sonra katılım sağlayan herhangi birisinin başvurusu geçersiz sayılacaktır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekiliş yapılacağı tarih 13 Nisan 2021 tarihi olup, çekiliş sonucu kazanan talihliler 15 Nisan 2021 tarihinden Kampanya Babası internet adresi üzerinden açıklanacaktır.

Sonuçlar ayrıca Takvim gazetesi üzerinden 30 Nisan 2021 tarihinde duyurulacaktır. Kazanan kişileri Kampanya Babası Instagram adresi üzerinde takip ederek ulaşabilirsiniz.

Kazanan kişiler çekiliş sonuçlarının takibini yapan 15 günlük bir süre zarfı içerisinde kimliklerini çekilişin organizasyonunu yapan firmalara göndermeleri gerekmektedir. Aksi durumda hakları yedek talihlilere geçer ve yedek talihli içinde 15 günlük bir süre zarfı başlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz