Bosch Çekilişi

0
113

Bosch çekilişi kapsamında, çekilşe katılımlar ücretsiz olarak sağlanabilmektedir. Herhangi bir mağazadan herhangi bir ürün almaya gerek yoktur. Bir kişiye en fazla bir çekiliş hakkı verilmektedir. Fakat ekstra bir çekiliş hakkı elde etmek istiyorsanız aile üyelerinin adınada çekilişe katılım sağlanabilir. Bu sayede kazanma ihtimaliniz artacaktır.

Çekilişe katılmak için gereken linke tıklaayarak form doldurmanız yeterlidir. Akıllı telefon veya bilgisayar kullanabilen herkesin kolaylıkla yapabileceği ve en fazla iki dakikanızı alacak bir işlemdir.

Çekiliş Sonucunda Verilecek Hediyeler Neler?

  • 1 kişiye  Bosch alttan donduruculu buzdolabı
  • 1 kişiye Bosch çamaşır makinası
  • 6 kişiye Bosch  MUM mutfak robotu
  • 4 kişiye Bosch  elektirikli süpürge
  • 5 kişiye Bosch Türk kahvesi makinesi  TKM6003

Toplamda 17 talihli bu hediyelerin sahibi olacaktır. Birbirinden güzel hediyelere sahip olabilmek için yapılması gereken şey oldukça basittir. Çekilişe form doldurarak katılım sağlamak ve sonuçların açıklanacağı günü beklemek tek yapılması gereken şeydir. Toplamda 17 kişi bu inanılmaz hediyelere hiçbir ücret ödemeden sahip olma şansı vardır.

Çekilişe Katılım Şartları Nelerdir?

Çekilişe katılım sağlamak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması yeterlidir. Başka bir katılım şartı yoktur. 18 yaşından küçük olan kişiler hediyeyi kazansa bile verilemeyecektir. Çekilişe sadece bir kez kendi ismi ile katılım sağlanabilir. Bu yüzden defalarca kez form doldursanız bile sadece bir çekiliş hakkınız olur.

Çekiliş Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekiliş kapsamında son katılım tarihi 27.10.2021 dir. Bu tarihe kadar başvuru yapılabilmektedir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır. Katılım sağlayan kişilerin bu tarihe dikkat etmesi gerekir. Çekilişe, son katılım tarihine kadar katılım sağlanabilmektedir.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekiliş 10.11.2021 tarihinde gerçekleşecektir. Belirli bir saat bilgisi yoktur. Çekilişin kazanan talihlileri ise 12.11.2021 taarihinde kampanya babası sayfamızda yayınlanacaktır. Eğer sizde katılım sağladıysanız sayfamızı takip ederek kazanan kişinin siz olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Eğer isterseniz sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz. Çekilişin kazananları adres ve iletişim bilgilerini vererek, daha sonrasında  hediyelerine 12 Kasım 2021 tarihi sonrasında ulaşabilirler.

Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz