Bonus Shell Kampanyası ile 50₺ Bonus

0
71
50 TL Bonus

Bonus Shell Kampasına hoş geldiniz. Bu yazımızda sizleri 2 farklı muhteşem kampanya bekliyor. İşte detaylar:

Shell istasyonlarından Bonus kartlılara özel 30 liralık bir Bonus, BonusFlaş ile kampanyaya katılım sağlayan kişilere de 40 liralık bir bonus!

Bonus Shell Kampanyasını Nasıl Kazanırım? 

Shell Bonus Kampanya

Bonus üyeleri Shell istasyonları üzerinde; tek seferde ve ayrı günlerde, Garanti BBVA posları üzerinden 4 kere 125 TL ve üzerlerindeki otogaz ya da akaryakıt harcaması yapmalısınız. BonusFlaş uygulaması üzerinden de kampanya fırsatlarına katılım sağlayarak 40 TL’lik bir bonus, SMS ile kampanya fırsatlarına katılım sağlayarak 30 TL’lik bir bonus kazanın.

İşlemlerin kesinlikle Garanti BBVA POS cihazı üzerinden geçmesi gerekmektedir.

Bonus Shell Kampanya Detayları

 • Bonus üyeleri Shell istasyonları üzerinde; tek seferde ve ayrı günlerde, Garanti BBVA posları üzerinden 4 kere 125 TL ve üzerlerindeki otogaz ya da akaryakıt harcaması yapmalısınız. BonusFlaş uygulaması üzerinden de kampanya fırsatlarına katılım sağlayarak 40 TL’lik bir bonus, SMS ile kampanya fırsatlarına katılım sağlayarak 30 TL’lik bir bonus kazanın.
 • Kampanya 16 Mayıs 2021 ile 30 Haziran 2021 tarihleri sırasında Bonus üyeleri olan Shell istasyonları üzerinde geçerlidir.
 • Kampanyada yapılacak olan 4 kez 125 TL ve üzerlerindeki işlemler 30 TL indirim / bonus kazanacaktır. Kampanya fırsatlarına BonusFlaş aracılığı ile katılım sağlayan kart sahipleri ise 40 liralık bir bonus kazanacaktır.
 • Tek seferde ve ayrı günlerde yapılacak olan 125 TL ve üzerlerindeki otogaz ya da akaryakıt alımlarında kampanya fırsatları geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılacak olan birden fazla 125 lira ve üzerlerindeki harcamaların ilki kampanya fırsatlarına dahilindedir.
 • Kampanya yalnızca müşteri bazındadır. SMS ile katılım sağlayan kişiler maksimum olarak 30 liralık bir indirim / bonus, BonusFlaş ile katılım sağlayan kişilerde maksimum olarak 40 liralık bir bonus kazanabilir.
 • Kazanılan bonus paralar, 7 Temmuz 2021 ile 21 Temmuz 2021 tarihleri sırasında Bonu üyesi olan Shell istasyonları üzerinde otogaz ya da akaryakıt alımları için kullanılmalıdır.
 • 21 Temmuz 2021 tarihinden itibaren kullanılmayan bonusların tamamı geri alınacaktır. 
 • Kampanya fırsatlarına katılım sağlayan diğer bankanın Bonus Kartları, 16 Mayıs 2021 ile 30 Haziran 2021 tarihleri sırasında Bonus üyesi olan Shell istasyonları üzerinde yapmış oldukları harcamaları adına bir indirim alacak ve alacak oldukları indirimler de harcama yapılacak olan kartların ekstresine yansıtılacaktır.

SHELL’DE QR VEYA  MOBİL  İLE ÖDEMEYE EKSTRA 10 TL BONUS!

Shell Bonus Flaş Kampanya

Bonus Shell QR Ödeme Kampanyasını Nasıl Kazanırım?

Shell istasyonlarında BonusFlaş mobil uygulaması aracılığıyla mobil ödemeye ya da  QR kod aracılığıyla yapılacak olan ilk 125 TL ve üzerlerindeki alışverişlere ekstra olarak 10 TL’lik bonus kampanyası yapılacaktır. İlk harcama yapılmadan önce BonusFlaş mobil uygulamasından “HEMEN KATIL” butonuna tıklanması gerekmektedir.

İşlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS cihazından geçmesi gerekmektedir.

Bonus Shell QR Ödeme Kampanya Detayları

 • 16 Mayıs – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında bonus üyesi Shell istasyonlarında, BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden QR kod okutularak veya mobil ödeme ile  yapılan ilk 125 TL ve üzerindeki alışverişe ekstra 10 TL bonus verilecektir.
 • Kampanyaya BonusFlaş mobil uygulamasından  katılabilmek için Hemen Katıl butonuna mutlaka  tıklanmalıdır. Kampanyada katılım sonrasında yapılan alışverişler göz önünde bulundurulacaktır.
 • Ekstra 10 TL bonus kazanmak için Shell istasyonlarında ödeme BonusFlaş uygulaması üzerinden  QR ile ödeme veya mobil ödeme ile tamamlanması gerekmektedir.
 • Kasa yetkilisine ödemeyi yapmadan hemen önce ödemenin QR ile ödeme veya mobil ödeme ile yapılacağı bilgisi verilmelidir.
 • Kampanya yalnızca müşteri bazlı olmaktadır. Ayrıca bir müşteri kampanya fırsatlarından en fazla 10 TL bonus kazanabilir.
 • İade ve iptal işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Kampanyaya yalnızca Garanti BBVA kredi kartları için geçerlidir. Bonus, Bonus American Express , Bonus Business, Flexi, Bonus Flexi,Money Bonus,Bonus Genç, kredi kartları dahildir.
 • Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartları,Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları,Shop&Fly kredi kartları, sanal kartlar, Paracard, ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • BonusFlaş mobil uygulaması aracılığıyla katılım yalnızca şahıs şirketi sahibi müşterilerimizin ticari olan kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilmektedir.
 • Kazanılacak olan bonuslar 7 Temmuz 2021 ile 21 Temmuz 2021 tarihleri sırasında Shell istasyonları üzerinde Garanti BBVA üye işyerli üzerinde geri alınacaktır.
 • İşlemlerin kesinlikle Garanti BBVA POS cihazı üzerinden geçmesi gerekmektedir.
 • Shell A.Ş ve Garanti BBVA kampanya koşullarını herhangi bir neden belirtmeksizin durdurma ve kampanya fırsatlarını değiştirme hakkını elinde saklı tutar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz