Bonus Karttan KİĞILI Alışverişlerine %60 Net İndirim

0
57
         KİĞILI SEVEN BEYLER ŞİMDİ İNDİRİM ZAMANI

Evet Kiğılı seven beylerimiz indirim bu sefer sizin için.

13 Aralık ve 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Kiğılı mağaalarından ve kiğılı.com adresinden yapacağınız alışverişler de %60 indirim sizleri bekliyor. Ee Kiğılı’dan da böyle bir yılbaşı indirimi beklenirdi doğrusu.

Vee tabiki yine Garanti BBVA’lı olmanın avantajı sizinle, kampanyamızda Garanti BBVA kartlarına 3 taksit avantajı sizleri bekliyor.

Ayrıca bunların yanı sıra Kiğılı kart kullanıcısı iseniz kartınızda ki kart puanlarınızı da kullanabileceksiniz. (Fatura miktarınızın %70’i kadar olması şartıyla)

“Ama ben Kiğılı kart sahibi değilim” diyorsanız da hiç üzülmenize lüzum yok size an yakın Kiğılı mağazasından kartınızı anında ve hiçbir ücret ödemeden çıkartabilirsiniz.

Kığılı bu kampanya için tüm şartlartını gizli tutmaktadır. Ek kartlarınız da bu kampanyaya dahil edilmemektedir. Malesef ki bu kampanyamız herhangi bir başka kampanya veya indirim ile birleştirilemez.

Mağazalarımıza gittiğinizde eğer kampanyalı ürün bulamaz iseniz hemen Kiğılı yönetimi ile iletişime geçebilir ve yardım talep edebilirsiniz.

Cazip kampanyamızda Kiğılı mağazalarımızda bulunan promosyonlu tüm ürünler ve kampanyalı ürünler, deri grubu ve aksesur grubu hariç tüm ürünlerimiz için %60 indirim geçerlidir. Acele edin Kiğılı bu yılbaşında da çok indirimli…

Ve yine dev indirim kampanyamızda promosyonlu ve kampanyalı etiketli ürünler, deri grubu ve aksesuar grubu hariç tüm sezon ürünlerimizde bütün bu indirimlere ek olarak 3 ve üzeri ürün almanız durumunda %20 ek bir indirim daha uygulanacaktır.

Katılım için hiç bir şart gerektirmeyen bu kampanyaya siz de dahil olmak istiyorsanız hemen herhangi bir Garanti Bonus BBVA kartınızı alın ve en yakın Kiğılı mağazasına uğrayın, ama eğer bunun için vaktiniz yoksa ya da bu soğuk kış günlerinde evden alışveriş yapmanın keyfini yaşamak istiyorsanız da hemen kiğılı.com’u tuşlayarak online mağazamızdan istediğiniz ürünlere %60 indirim fırsatı ile sahip olabilirsiniz.

Bonus kampanyamız dahilinde uygulanacak olan indirim kasada ödeme işlemi sırasında mağaza görevlisi tarafından manuel olarak alışveriş tutarına yansıtılacaktır.

Bu kış Bonus kartlılar kampanyaya doyacak, Kiğılı seven ve giyen beyler kazanacak. Siz de bu fırsatı kaçırmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz