Bonus Karttan 30 ₺ + 30 ₺ İstegelsin Kampanyasi

0
95

İstegelsin uygulamasını duymayanımız yoktur sanırım.

Alışverişin tüm imkanlarını ayağımıza getiren bu muhteşem uygulama ile şimdi kazanmak herkesin hakkı….

Yeme-içme’den tutunda çocuğunuzun okul ihtiyaçlarına kadar istediğiniz ve ihtiyacınız olan tüm ürünleri sanal ortamda evimize taşıyan bu uygulama şimdi kullanıcılarının hepsine büyük bir kampanya sunuyor.

Bonus Kampanyasıyla İstegelsin’de İndirim de Bonus da Eşit

İste gelsin uygulaması kullananlara müjde, bir kerede yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde hem 30 Tl indirim hemde 30 TL bonus kazanıyorsunuz.

Anında sepetinize yansıyan bu indirimi kaçırmayın. Kampanyamızda kazandığınız bonuslarınız 30 TL indirim düşülünce 120 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacaktır.

Dilerseniz kampanyamızı BonusFlash’tan inceleyebilirsiniz bunun için provizyon işleminin sonlanması ve sipariş teslimatının yapılması gerekir.

İstegelsin uygulaması ile verdiğiniz siparişlerinizde teslimat tarihi en geç 31 Aralık 2019 olmalıdır ve ön provizyon işleminin provizyona çevrilmesi gereklidir. Teslim sırasında ödeme miktarı en az 120 Tl olan siparişleriniz size bonus kazandıracaktır.

Kampanyamız sadece müşterilerimiz için kullanılabilir olup,bir müşterimiz kampanyamızdan en fazla 30 TL indirim ve 30 TL bonus kazanabilme hakkına sahiptir.

Bu kampanyadan faydalanan müşterilerimiz iptal veya iade haklarını kullanmak istedikleri şartta bonus yüklemesi yapılamamaktadır.

İstegelsin Kampanyası 5000 Kişi Sınırı

Elimizi çabuk tutmamızı gerektiren bir diğer sebep ise bu fırsatın ilk 5000 kişi geçerli olması. Kampanyamız için kullanım kotası dolduktan sonra Garanti BBVA ve İstegelsin kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Fırsattan faydalanmak için ek kart ve sanal kartlarımız kullanılamaz.

Fırsatımız sadece Granti Bonus kredi kartları için geçerlidir. Yani Bonus, Bonus Flexi,Flexi,Bonus Genç,Money Bonus ve Bonus American Express dahil olmakla birlikte,Paracard maalesef bu kampanyaya dahil değildir.

İstegelsin uygulaması ve Garanti BBVA kampanya şartlarını değiştirebilir ve durdurabilir.Bu fırsattan kaanılan bonuslarınız 5-15 Ocak 2020 tarihleri arasında garanti üyesi iş yerlerinde ayrıca web sitesi ve mobil uygulamalarda kullanılabilir.Şayet unutur ya da kullanmayı tercih etmezseniz kampanyadan kazandığınız bonus haklarınız 16 Ocak 2020 tarihinde geri alınacaktır.

İstegelsin herkesi düşünmüş evcil hayvanınızdan sizin, çocuğunuz hatta bahçenizin ihtiyaçlarına kadar düşünen bu uygulama Garanti’li şanslılar ile birlikte daha çok yenilik yapacak gibi duruyor. Eee hadi ne duruyoruz alışverişe başlayalım gelsin bonuslar,gelsin indirimler….

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz