Bonus İstanbulkart Kampanyası

0
123
İstanbulkart Bonus Yükleme Kampanya

Bonus İstanbulkart kampanyasına hoş geldiniz.

Bonus kartınızla yapmış olduğunuz İstanbulkart bakiye yükleme harcamalarında toplamda 50₺’ye kadar bonus kazanma şansı! İşte detaylar:

Kampanya son kullanım tarihi: 31 Mayıs 2021

50 TL Bonus

Kimler Kampanyadan Yararlanabilir?

Bonus İstanbulkart kampanyasından yararlanmak ve yükleme yaptıkça kazanmak istiyorsanız öncelikle BonusFlaş uygulamasına sahip olmanız gerekmektedir.

Bonus Flaş uygulamasına ve Garanti BBVA kredi kartı veya kartı sahibi olanlar kampanyaya katılabilirler.

Kampanyaya katılmak için, BonusFlaş mobil uygulamasına girdikten sonra “İstanbulkart” kampanyasını bulmalı ve “HEMEN KATIL” butonuna tıklamalısınız.

İlk önce bu adımı yaparak kampanyaya katılmalı, daha sonra İstanbulkart yüklemesi yapmalısınız. Eğer bu adımı atlarsanız yapacağınız İstanbulkart yüklemeleri size bonus kazandırmayacaktır.

Kampanyaya katıldıktan sonra İstanbul Kartınıza yapacağınız her 20₺ ve üzeri harcamada 5’er TL olmak üzere toplamda 50₺’ye kadar bonus kazanabilirsiniz!

Bonus Kart ile İstanbulkart Ödemesini Nasıl Yaparım?

BonusFlaş uygulamasına girdikten sonra “Ödemeler” menüsünü bulun. Bu ödeme menüsününden “İstanbulkart” yükleme seçeneğini seçin.

Eğer İstanbulkartınız henüz eklemediyseniz öncelikle İstanbulkartınızı eklemeniz gerekecek.

İstanbul Kartınızı kaydettikten sonra kolaylıkla ödeme yapabilir, ödeme yaptıkça Bonus Puan kazanabilirsiniz!

Kampanya Detayları:

  • Bonus – İstanbulkart kampanyası 27 Nisan tarihinden itibaren geçerlidir. (Kampanya başlangıç tarihi: 27 Nisan 2021)
  • Kampanyanın son katılım tarihi ise 31 Mayıs 2021 tarihidir.
  • Kampanya, yukarıdaki başlangıç ve bitiş tarihleri arasında geçerli olup bu tarihler dışında yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
  • Karşılığında bonus kazanmak istediğiniz harcamayı yapmadan önce BonusFlaş uygulamasını kullanarak kampanyaya katılmalısınız.
  • Mobil uygulama üzerinden kampanyaya katılım sağlamayan müşterilerin yapacakları İstanbulkart yüklemeleri bu kampanyaya dahil edilmeyecektir.
  • Kampanyaya dahil olmasını istediğiniz harcama tutarı 20₺ ve üzeri olması gerekmektedir. 20₺ altındaki yapılan İstanbulkart yüklemeleri bu kampanya kapsamında bonus puan kazandırmayacaktır.
  • Yapılan yüklemelerde kazanılacak maksimum puan: Yapılan yükleme başına 5₺ ve toplamda 50₺ bonus puan sınırı vardır. Her bir müşterinin kampanyadan faydalanabileceği maksimum bonus puan sınırı budur.
  • 20₺ ve üzeri olmak üzere, bir gün içerisinde yapılan İstanbulkart yükleme harcamalarının sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
  • Bu kampanya sayesinde kazandığınız bonus puanları 3 Haziran 2021 tarihinden itibaren kullanabilirsiniz. Kazanılan puanların son kullanım tarihi ise 30 Haziran 2021 tarihidir.

Sorumluluk Reddi: Kampanya sahibi, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Dolayısıyla yazımızdaki olası yanlışlıklardan sorumlu değiliz. Kampanya ile ilgili koşulları tüm koşulları https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/istanbulkart-yuklemelerinize-bonus-kampanyasi adresinden teyit edebilirsiniz.

Bonus İstanbulkart Kampanyasının burada sonuna geldik. Kampanyayı beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla Bonus kart ve Kredi Kartı kampanyası için Kampanya Babası’nı takip edebilirsiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz