Bonus Garantipay’den 100₺ n11 Kampanyası

0
348

Bonus kredi kartınızla alışverişin cazip seçeneği n11.com‘da tek seferde yapacağınız 500-999.99 ₺ arası tüm alışverişlerde 25 ₺,

1000 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde ise tamı tamına 50 ₺ n11 bonus kampanyası hakkı kazacanaksınız.

Sadece bununla kalmayan kampanyamızda katılımını GarantiPay ile gerçekleştiren şanslılarımıza 500-999,99 ₺ arası alaışverişlerinizde 50 TL,

1000 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde ise 75 ₺ n11 bonusu anında sizlerle. Bu sene n11’li olmanın tam zamanı…

Peki GarantiPay ne işe yarar? Dediğinizi duyar gibiyim. BonusFlash kullanan müşterilerimizin internetten yapacakları alışverişleri kart bilgisi ve diğer herhangi bir bilgi paylaşmaksızın güvenli ve kolay bitirmelerini sağlar.

Bu özellik n11 mobil uygulamada ve www.n11.com bilgisayar versiyonunda bulunmakta, mobil versiyonda bulunmamaktadır.

Bonus Garanti Pay Kampanya Koşulları:

 • Bu muhteşem kampanyaya BonusFlash ile katılmak için “Hemen Katıl” butonunu tıklayabilirsiniz veya SMS ile katılmayı tercih edip N11ARALIK yazıp 3340’a SMS gönderebilirsiniz.
  • Tabi ilk alışverişinizden önce katılım yapmayı unutmayarak…
 • Alışveriş için sepetinizi www.n11.com.tr ‘den ya da mobil uygulamadan oluşturun ardından ödeme seçeneği olarak GarantiPay seçeneğini işaretleyin, karşınıza gelen ekranda Garanti BBVA‘da kayıtlı olan telefon numaranızı ya da kimlik numaranızı girin.
  • Son aşama olarak cep telefonunuza gelen bildirimi açarak BonusFlah Ödemeler ekranından işleminizi kontrol edebilirsiniz.
 • Her müşterimiz kampanyamızdan yalnızca bir kez faydalanabilecek ve en fazla 75 TL bonus kazanabilecektir. Kampanyamız sadece müşterilerimiz için geçerlidir.
 • Şimdi gelelim bu cazip kampanyaya hangi kartlar ile katılım sağlayabileceğimize; Garanti Bonus, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç dahildir.
 • Maalesef ki; Garanti Paracard,Shop&Fly,Miles&Smiles, Granti kredi kartları,Amercan Express kartlar,Altın Bonus,Igaranti,Paracard Sanal kartlar ve bonus kullanım ile yapılan alışverişleriniz dahil edilememektedir.
 • Kampanyamız herhangi bir başka kredi kartı kampanyaları ile birleştirilememekle birlikte, iptal ve iade işlemlerinizde de bonus yüklemesi yapılamaz.
 • Alışveriş kapsamına girmeyen kategorilerimiz ise;Yatırımlık “Altın&Gümüş”,”Kontör,Simkart ve Hat”,”Toptan Satış”,”Uçak Bileti”,”Toplu Satış”,”Özel Satış” ve “Fırsat” kategorileridir.
 • Kampanyamıza dahil olurken gönderdiğiniz SMS ücreti vergiler dahil Türk Telekom aboneleri için 0,65 TL, Turkcell aboneleri için 1 TL ve Vodafone aboneleri için 0,33 TL’dir.Geri bildirim SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kampanya koşullarının ihlal edilmesi halinde n11 sipariş iptal hakkına sahiptir. Ayrıca n11.com ve Garnti BBVA kampanya ile ilgili tüm hakları gizli tutar.

Ve şimdi bu kazandıran kampanyanın başlangıç ve bitiş tarihlerini söyleyip sizi alışveriş ile başbaşa bırakıyorum.

Kampanyamız 16 Aralık 2019 ve 15 Ocak 2020 tarihleri arası geçerlidir.

Kampanya sonucu kazandığınız bonuslar ise 31 Ocak-15 Şubat 2020 arası n11.com da katınız ile yaptığınız alışverişlerde kullanılabilir.

Bonusların kullanımı gerçekleşmediği takdirde 15 Şubat 2020 tarihinden sonra geri alınır.

n11’de sepetinizi doldururken bonus kampanlarıyla kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz